Czat z twitch w grze

Szukałem googlowałem znaleźć nie mogę... Istnieje jakaś aplikacja która wyświetla chat z danego twitcha w grze by widział ją grający(osoba która stream prowadzi) coś na zasadzie overlay na ts3?

Program nazywa się hexchat .

Guide

Czy ja będę go widział grając?

Tak

Nie znasz jakiegoś innego? ^ ^

Poddaje się nie dam rady tego sam skonfigurować... Pomógł by mi ktoś tłumacząc od a do z jak to skonfigurować by chat z twitch wyświetlał mi się w grze?(mam 1 ekran i nie mam jak czytać chatu a gra w oknie jest nie wygodna...). Filmik jest dość mało aktualny ^ ^. Korzystam z OBS.

Szukałem googlowałem znaleźć nie mogę... Istnieje jakaś aplikacja która wyświetla chat z danego twitcha w grze by widział ją grający(osoba która stream prowadzi) coś na zasadzie overlay na ts3?

Jest. Jest to chat do ściągnięcia z restream.io ogólnie to strona do multistreamingu, ale nie trzeba jej nawet używać rejestrujesz się tam tylko po to aby ściągnąć ich aplikację transparentnego chatu do dodania w grze. W zasadzie zrobiłem o tym poradnik, bo też się z tym sporo męczyłem i nie mogłem znaleźć:
https://www.youtube.com/watch?v=n23TLnv5Gv4&feature=youtu.be

W streamlabs obs masz wbudowana opcje czatu in game. Wystarczy tylko w opcjach wlaczyc i tyle :slight_smile: bez bawienia sie w zewnetrzne strony

Naprawdę? o to tego nie wiedziałem.
W sumie teraz tak sprawdzam i chodzi Ci o ten Game Overlay w opcjach?

mozesz byc precyzyjny nie ma takiej opcji ani w obs ani stream labs