Czatbox

Ankieta przeprowadzona wśród użytkowników wykazała, iż powodem ich zmniejszonej chęci wchodzenia na forum jest Czatbox. Po dogłębnym przeanalizowaniu dyskusji prowadzonych na Czatbox'ie, stwierdziliśmy wraz z administracją, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyłączenie go.

Z poważaniem,

Aeth

P.S Nie jestem już administratorem. Żegnajcie i dziękuję za wspólnie spędzony czas.

ŻEGNAM

Ta piosenka powinna lecieć wchodząc na portal mmoplaja:

W końcu wyłączyłeś to rakowisko, chwała Panu! PepeFeels

Żegnaj Aeth i mam takie pytanie... czemu jestem moderatorem jeśli się nie aplikowałem na tą pozycję o_o

@Kulavy to wszystko tylko kwestia spostrzegawczości :v /

Oddawać czatboxa bo się zrobi nieprzyjemnie.

Zobaczyliśmy Twoje zdolności przywódcze i uznaliśmy że świetnie się nadasz, powodzenia mistrzu!

@Aeth oczywiście, ooooczywiście ^0 żegnaj

PRIMA APRILIS

ah! ty zartownisiu aeth! nabrales mnie

Ankieta przeprowadzona wśród użytkowników wykazała, iż powodem ich zmniejszonej chęci wchodzenia na forum jest Czatbox. Po dogłębnym przeanalizowaniu dyskusji prowadzonych na Czatbox'ie, stwierdziliśmy wraz z administracją, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyłączenie go. 

 

Z poważaniem,

Aeth

 

P.S Nie jestem już administratorem. Żegnajcie i dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Ja prawie zawału dostałem

Myślałem że żegnamy Administratora który ma szczególne miejsce w mym wielkim sercu bo to właśnie on odbanował niesłusznie zbanowane moje konto

Zyskasz szacunek w Niebie, niech Ci się powodzi

Ankieta przeprowadzona wśród użytkowników wykazała, iż powodem ich zmniejszonej chęci wchodzenia na forum jest Czatbox. Po dogłębnym przeanalizowaniu dyskusji prowadzonych na Czatbox'ie, stwierdziliśmy wraz z administracją, że najlepszym rozwiązaniem będzie wyłączenie go.

Z poważaniem,

Aeth

P.S Nie jestem już administratorem. Żegnajcie i dziękuję za wspólnie spędzony czas.