Czekając na New World

Szukam mmo , może grupy osób , skromnej kameralnej , lub Gildii , pogram w coś ze smakiem gdzie nie ma jakiegos mocnego p2w , może znajdą się osoby które szukają osób do gry :slight_smile: Napiszę pare produkcji w które mogę pograć a których nie chce oglądać lub się zastanawiam :smiley:

W co nie chce grać :
AA f2p
BDO
ESO - gralem ale wiecie bez eso plus to lipa a chce cos f2p
shootery też odpadają.

W co moge zagrać :
AA:U posiadam , kupilem ale nie wiem czy warto czy nie ^^
GTA V online - jak jest ekipa jakas wieksza to chetnie :stuck_out_tongue:
Neverwinter - wiem że trzeba tam bulic premke zeby jakos nie famric jak porypany ale gra fajna i dungi chetnie popykam z jakąś gildią , mam 80 lvl łowce i jakies niecale 21k cp
Jak cos macie to zaproponujcie chetnie pogram w jakiegos mmorpg :slight_smile:
Wielki BLESS ziomki o/

W sumie to nie za wiele Ci zostaje, jeśli ma być F2P to dla radosnego pogrania w międzyczasie podstawka GW2 wystarczy i zapewni sporo godzin głównego wątku, aktywności na mapie, odkrywania a jeśli będziesz chciał to PVP bez zbędnego farmienia dzieki mechanice, że postać do PVP dostajesz na max lev :wink:

a jakie są ograniczenia w gw2 jesli nie kupie dodatków ?

Najszybciej będzie ;D

Może dauntless, gra o polowaniu na behemoty coś jak monster hunter, gra jest cross platformowa a kwestia znalezienia ludzi na polowanie to kwestia max minuty No i jest f2p z battlepassem ale są w nim raczej rzeczy kosmetyczne nie wpływające na rozgrywkę

Jak żyć , New world jara mnie jak nie wiem , nawet delux wersje kupilem :smiley:
Jak dodali fishing jeszcze będą bronie nowe jak 2h axe i Spear , obstawiam że 2h sword też dojdzie , no bajka mormalnie

Jeszcze niech zrobią z tego mmorpg to będzie bajka normalnie.

Też czekam, po za tym straszna posucha na rynku ostatnio kompletnie nic ciekawego w moim guście.

Ty to się nie udzielaj proszę.

A które są dla ciebie normale ?

ktos by chcial zaczac grac w perfect world na prywatnym serwie gdzie jest ponad 2500 graczy? od zera

moze bym z nudow pogral jak by było z kim ale nie wiem czy się wciagne:)

Znamy się, że mi na Ty walisz? Dla ciebie pan.

Widzę Cię często na forum , jesteś takim trolem że masakra… poprostu gościu wypierdalaj co tu dużo mówić.

1lajk