Cześć, prowadzę badania!

Cześć Gracze!

Właśnie ruszyły badania do mojej pracy magisterskiej z psychologii w kontekście gier MMO u FPS, regulacji emocji oraz poziomu samowartościowania. Jeżeli jeteście zainteresowani udziałem w nich to zapraszam do wypełnienia ankiety: https://badania.paad.us.edu.pl/index.php/766399?lang=pl

Z góry wielkie dzięki za pomoc,
do zobaczenia w sieci!

Nie.

Zawsze mnie bawią te badania psychologiczne, w których pytania są napisane w taki sposób, że człowiek nie wie, co zaznaczyć, a potem interpretacja odpowiedzi to jeden wielki absurd.

To musisz być wesoły gość.

bardzo popierdolone te badania

wezcie jakies ambitniejsze tematy na te magisterki niz gry mmo… ludzie sa teraz tacy leniwi

Odpowiedziałem na te pytania, ale jestem zażenowany ich poziomem.

Nie wiem co wy tam robicie na tych studiach, ale mam wrażenie że marnujecie sobie tylko czas.

Tworzenie gier to w większości manipulowanie emocjami i stymulowanie odpowiednich ( i odpowiednio) neuroprzekaźnikow. Taka behaviorystyce i różne jej badania są bardzo potrzebne.

No ale Rzeczywiście, próbowałem wypełnić tę ankietę, ale pytania są nieprecyzyjne. Ciągłe się nasuwaja pytania Kiedy, co, w jakiej sytuacji? No odpuściłem.

Mam wrażenie że jesteś zbiasowany jakimiś rodzajami ćwiczeń czy rozmowy która masz na codzien na zajęciach i tam dla wszystkich te pytania będą oczywiście. A tymczasem dla osób spoza tej grupy, pytania są zupełnie niezrozumiałe lub nieprecyzyjne.

Wypełnione, fakt że niektóre pytania były ciężkie do zrozumienia ale trzymam kciuki za pracę powodzenia.
A Panem powyżej proszę się nie przejmować , ktoś próbuje podbić własne ego tylko nie ma czym się chwalić. Przykre to trochę …

1lajk