Czołg Ciężki

Jak dla mnie Kw 2 jest bardziej OP, pamiętam jak nim 9tier w dupe na hita ściągnąłem(700hp)

Nie warto grać tą grę z powodu War Thunder w grudni mają być czołgi.

To nie graj nikt cię nie zmusza. Co do samego tematu to zależy czy chcemy isć w szybkiego IS7 czy wolnego z lepszą armatą IS4. T-150 długo nie grałem więc się nie wypowiem o nim natmiast KV-1S jest dobrą maszyną mobilny dobra penatracja i dmg (choć mi ostatnio losuje dmg z dolnej granicy) za to ma słaby pancerz nie tylko kadłuba ale i wieży czyli nawet jeśli się skontujemy to w wieże wszystko wchodzi no może prawie wszystko czasmi coś się odbije, dodatkowo wolno skupia i ma długi czas przeładowania wiem KV-2 ma dłuższy na trolu ale to nie zmienia sytłacji że około 13sec reloadu to dużo

Tukon to nie temat opłaca sie czy nie, wez idz walni baranka i włącz "musg", co do tematu osobiście polecam iść w strone is 4 :)

@ post nizej gratuluje elokwencji

Tukon to nie temat opłaca sie czy nie, wez idz walni baranka i włącz "musg", co do tematu osobiście polecam iść w strone is 4

Barankiem możesz wejść w krocze swojego starszego.

Ja polecam kw 4 duży czołg z cholernie wielkim pancerzem, wystarczy wbić wieże i lufe i gra się miodzio.

IS-7 jest świetnym czołgiem a droga do niego ułożona samymi cudeńkami (no może oprócz isa-8) sam czołg ma świetne działo , genialny pancerz i niesamowitą mobilność.IS-4 ma jednak 8(!!!) penetracji wiecej i trochę lepszy ROF - droga do niego od t-150 również zła nie jest. KV-3 dobry jak na swój poziom , kv-4 niesamowity pancerz jeśli przeciwnicy nie wiedzą gdzie strzelać , st1/STI genialne działo 10tieru w połączeniu z ogromnym pancerzem daje niesamowitą radość.

Witam.

W drzewku ZSRR po KW-1 będzie lepszy KW-1S czy T-150?