Czołg Ciężki

Witam.

W drzewku ZSRR po KW-1 będzie lepszy KW-1S czy T-150?

KW-1S

Zdecydowanie KW-1S. Mam i jeden i drugi, i właśnie wcześniej wspomniany jest lepszy :)

Właśnie obserwowałem oba w akcji i widzę, że KW-1S się o wiele lepiej sprawuje. Z lepszym silnikiem dobrą prędkość rozwija?

Jest szybki, zwinny, dobre działko, dodasz perki i modyły to już wgl maszyna zagłady w rękach dobrego kierowcy ;) jedyny minus przy najlepszym działku jest długie przełodowywanie... ale da sie troszkę zredukować ;)

tylko nie kozacz na tym czołgu, często pykam ten czołg inna 6 ( graj rozważenie, mimo wszystko ma również weakspoty)

kV1S To najlepsza VI po za tym jest must have jezeli chodzi o med lvl kampanie

W sumie racja nie dodałem tego. Lepiej być w tej 2 linni albo w 1 i grać z głowa ;)

Ma swoje miejsca gdzie można go z łatwością przebić. Najbardziej trzeba chronić tak jak w kążdym czołgu dolą częśc przodu :)

jest przeciez filmik z battle mechanikami od WOTA ze trzeba ustawiac sie w odpowiedniej pozycji do wroga i walczyc na odpowiednim terenie osoba po tym filmiku zyhe 2-3x dluzej w walce http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CEkQtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dwq5S8CrsUig&ei=Tr9LUvzQLeyd0wXl1oDgBg&usg=AFQjCNFr4zOxfI7ZSnmCbxPZa46n3269lQ&sig2=-Zs1633ddEs_XWK6rO4xEQ&bvm=bv.53371865,d.d2k

i part 2

woź lepiej ze sobą gaśnice na kw 1s lub sobie zapłonąć t 150 ma za to lepszy pancerz 107 mm daje rade 300 dmg krótszy czas przeładowania ale za to straszny moloch coś jak kw 1 .

Pamiętam jak pół roku temu miałem KW-2, zniszczyłem nim 9 tier od tyłu który miał 800hp. Co do Wota szkoda czasu na tą grę, tym większy czołg tym więcej trzeba mieć kasy.

Sam śmigam (albo gdy wracam do WoT, bo nie zawsze już jest czas na to) KW-1S od dłuższego czasu (rozwijam więcej niż jedną ścieżkę, więc trochę to zajmuje- chyba za długo to trwa...) i powiem, że zacna maszyna. Średnio celna ale potrafi przywalić porządnie za raz. Taki tank powinien być.

Z tych 2, zdecydowanie na ten moment KV-1S, tzw Sport, bedzie lepszy.

Pamietaj jednak ze w najblizszym rozbiją go na 2 tanki, prawdopodobnie 6tier z 85/100mm d10T, i 7tier. ze sławną 122mm. Czyli kupujac sporta teraz, masz szanse dostac w przyszlosci darmowego slota i tanka za free. :)

No jeszcze sobie pozbieram na niego tym ślamazarnym KW-1 :v

KW-1S z modyfikacjami w swoim tierze jak dla mnie wymiata :)

Jeżeli wolisz mobilniejsze czołgi to bierz KW-1S bez dwóch zdań, często też jest ten czołg brany na kampanie. Jeżeli wolisz pancerzyk to ten drugi czołg

HeHeHe czołgi

warn_ico.png
spam ~ blaumro

warn_ico.png
W sumie ban za multi acc. - Avitus

perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

No wszyscy mówią kW-1S, KW-1S ja tylko od siebie dodam że w 2 z kolei paczu następnym czołg ten zostanie rozbity na 2 czołgi tak naprawde! Były 2 pomysły w WG.

1. Wrzucić kW-1S z obecną 122 na 7 tier.

2. Rozbić go na 2 czołgi

I z info od FTR'a została wybrana 2 opcja. Bedzie rozbity na 2 czołgi (5,6 tier). KW-1S zostanie na 6 ale dostanie napewno bardzo dużego nerfa (osłabienie) do mobilnosci, szybkości. Najprawdopodobniej zmienią mu silnik na słabszy. Wieć stanie się znacznie wolniejszy. To potwierdzone. Przypominam że obecnie kw-1s ma zalety takie jak niewiarygodne działo (duży dmg ale słaba celność), szybkość, dobre predkosci obrotu wiezy i kadłuba. Słaby pancerz jak na swój tier (dla mnie to papierowy tank). Jak mu znerfia szybkośc to nie wiem czy będzie już taki wspaniały skoro będzie wolny i z słabym pancerzem (jak na HT) jedynie działo bedzie niezłe. Ale do tego pacza napewno zdązysz przskoczyć do IS'a. Ja już ta linie mam zrobioną. Teraz konćzę tą z T-150 tzw Mam już wymaksowanego i prawie ukończonego ST-1 więc za chwile IS-4. Ta linia wcale nie jest zła. Barzo dużo HP, niewiarygodne pancerze, dobre działa tak można by zcharakteryzować tą 2 linie. Ja bym poleciał ci iść w obie (gdyż korzystają w wielu przypadkach z tych samych dział co zaoszczędzi ci czasu/expa). WYbór pozostawiam tobie. Miłej gry życzę;-)

@UP

Nie będzie 'rozbijanego' kw1s :) Co do tematu to kw1s jest OP

Będzie. Jest to od dłuższego czasu zapowiadane że KW-1S dostanie "mocnego" nerfa. A czemu. Bo tk naprawde wiekszość graczy na niego narzeka bo byle i..... nabije na nim dobry wynik. Własnie dlatego że jest OP. Odnajde wywiad to podlinkuje jak ktoś nie wierzy.