Czołgi czy Samoloty?

Siema, szybkie pytanie i odpowiedz z argumentem! Czołg czy samolot?

CZOŁG !

++++ Zalety ++++

+Rozwala wszystko i wszędzie
+Piękne kształty
+Praktycznie niezawodny
+LUFA !
+BOOOOOOOOOOM!
+Potęzny oręż
+Możliwość poruszania się po prawie każdym terenie
+ Ma tyle stali i blachy w sobie że żadna blachara mu się nie oprze

- - - Minusy - - -

- drogi w eksploatacji
- wolny
- mało miejsca w środku
- GORĄCO
- Głośny silnik
- Radzieckie OP

================================================================================================================================

Jeśli chodzi o WT to grałem w czołgi w tych początkowych fazach, było pare mankamentów technicznych jak i wizualnych, ale chyba to naprawili. Polecam czołgi gdyż sam w sobie samolotami nie potrafiłem zbyt dobrze latać, a jako troszke doświadczenia zdobyłem w WoT to od razu siadłem za sterami czołgów. Najlepiej jak sam wypróbujesz i zobaczysz co Ci bardziej odpowiada.

Pozdrawiam

No oczywiście że samoloty.Nie ma to jak porządny łan o najn.Czołgi w chwili obecnej są strasznie niedorobione.(nie żeby samoloty były ^^).Gra niemieckim czołgiem zazwyczaj kończy się na wybuchu składu amunicji i z problemem przebicia ruskich tanków,mimo że większość niemieckich czołgów nie miała z tym większych problemów.No i małe mapy.
A w samolotach są prędkości,uniki,manewry-czuć że żyjesz.

Prawda jest jedna ... Czołg ponieważ to czołg fajna lufa i kurde takie booom ,że hohoho.

Zagraj z mną w war thunder obiecuję doznania nie z tej ziemi.

Czołgi czy samoloty... to tak jakby zapytać co lepsze tir czy samochód wyścigowy.

To tak czołgi czy samoloty co lepsze???? Ale co jest w czym lepsze? Przecie to dwa zupełnie różne style rozgrywki są!

Graj jednym i drugim bo jak byś gral tylko samolotami albo zbiornikami to gra by ci się mogła dość szybko znudzić,

więc skorzystaj z tego że w każdej chwili w garażu możesz wybrać to na co masz ochotę.

Samoloty są dosyć ciężkie. Jeśli zalecisz przed typka, to praktycznie po Tobie.

Jak koleś z przeciwnej weźmie Speedfire (angielski samolot, nie wiem czy dokładnie się tak pisze) to też przeważnie ma staty nie do przebicia : d

No i celność. Trzeba się nieźle natrudzić, żeby dobrze wycelować.

Samoloty czołgiem sobie tylko jedziesz, a tu latasz w powietrzu. Realistyczny wygląd kabiny, chmury, naloty :) Wchodzisz takiemu czołgowi w pupę :)

CZOŁG !++++ Zalety +++++Rozwala wszystko i wszędzie+Piękne kształty+Praktycznie niezawodny+LUFA !+BOOOOOOOOOOM!+Potęzny oręż+Możliwość poruszania się po prawie każdym terenie+ Ma tyle stali i blachy w sobie że żadna blachara mu się nie oprze- - - Minusy - - -- drogi w eksploatacji- wolny- mało miejsca w środku- GORĄCO- Głośny silnik- Radzieckie OP================================================================================================================================Jeśli chodzi o WT to grałem w czołgi w tych początkowych fazach, było pare mankamentów technicznych jak i wizualnych, ale chyba to naprawili. Polecam czołgi gdyż sam w sobie samolotami nie potrafiłem zbyt dobrze latać, a jako troszke doświadczenia zdobyłem w WoT to od razu siadłem za sterami czołgów. Najlepiej jak sam wypróbujesz i zobaczysz co Ci bardziej odpowiada.Pozdrawiam

+ drifty !!

Niema to jak realizm

+ drifty !! Niema to jak realizm

https://www.youtube.com/watch?v=3syMnGgiwBE dla ciebie polecam to obejrzeć.

co do tematu:

Z tego co wiem czołgi są jeszcze bardzo niedopracowane. Masa bugów i co najważniejsze nie są dokończone, tzw tylko 2 grywalne nacje (Rosjanie, Niemcy)

Samoloty nie są aż tak ciężkie jak przedmówcy mówili do opanowania w trybie ARCADE przeciętniacy powinni się odnaleźć. Zabawa zaczyna się na REALISTYCZNYM i SYMULACYJNYM trybie gdzie jest zwiększona fizyka gry, lata się ciężej i maszyna zachowuje się w całkowicie inny sposób. Tutaj podczas gwałtownego zakrętu gdy nurkujesz urwie ci skrzydła i masz po locie, nie możesz przeładowywać karabinów i dział. Strzelasz nieuważnie lub dużymi seriami musisz często wracać na lotnisko. W symulacyjnym trybie lotu na dodatek można grać tylko z perspektywy pilota (z kabiny inaczej mówiąc).

Szczerze polecam polatać tydzień na arcade potem przejść na relistyczne bitwy. Poznać wszystkie maszyny ich wady i słabości i wybrać na początek nację którą w miarę prosto się lata. Według mnie są to Rosjanie i Brytole.

https://www.youtube.com/watch?v=3syMnGgiwBE dla ciebie polecam to obejrzeć.co do tematu: Z tego co wiem czołgi są jeszcze bardzo niedopracowane. Masa bugów i co najważniejsze nie są dokończone, tzw tylko 2 grywalne nacje (Rosjanie, Niemcy)Samoloty nie są aż tak ciężkie jak przedmówcy mówili do opanowania w trybie ARCADE przeciętniacy powinni się odnaleźć. Zabawa zaczyna się na REALISTYCZNYM i SYMULACYJNYM trybie gdzie jest zwiększona fizyka gry, lata się ciężej i maszyna zachowuje się w całkowicie inny sposób. Tutaj podczas gwałtownego zakrętu gdy nurkujesz urwie ci skrzydła i masz po locie, nie możesz przeładowywać karabinów i dział. Strzelasz nieuważnie lub dużymi seriami musisz często wracać na lotnisko. W symulacyjnym trybie lotu na dodatek można grać tylko z perspektywy pilota (z kabiny inaczej mówiąc).Szczerze polecam polatać tydzień na arcade potem przejść na relistyczne bitwy. Poznać wszystkie maszyny ich wady i słabości i wybrać na początek nację którą w miarę prosto się lata. Według mnie są to Rosjanie i Brytole.

Nieczęsto zdarzają się driftujące czołgi..

A w WT zdarza się to nagminnie.

Wracając do tematu.. Wolę samoloty:

1) Czuć prędkość samolotu

2) Ogromna kontrola nad maszyną

3) Model zniszczeń

4) Bardziej zbalansowane

5) Widok z kokpitu

6) Przeciążenia

Dlatego wolę samoloty, gdyż czołgi nie dorównały nawet w małym

stopniu do WoT.

Połączenie podniebnych maszyn z czołgami było by świetnym

pomysłem i napewno chętniej bym rozgrywał bitwy tymi pojazdami.

Ale nie znaczy to że Ground Forces jest wykonane źle, bo

też twórcy przyłożyli się do dopracowania sił naziemnych.

Jednak nie zmienię zdania..

Samoloty mnie urzekły, czołgi jeszcze nie.

Mój awatar mówi co ja wybieram spośród tych dwóch :)

Ale i tak czekam na okręty.

A teraz trochę jęczenia i narzekania:

Samoloty są dosyć ciężkie. Jeśli zalecisz przed typka, to praktycznie po Tobie. Jak koleś z przeciwnej weźmie Speedfire (angielski samolot, nie wiem czy dokładnie się tak pisze) to też przeważnie ma staty nie do przebicia : dNo i celność. Trzeba się nieźle natrudzić, żeby dobrze wycelować.

Jak wylecisz przed kogoś to znaczy, że jeszcze sporo musisz trenować.

Piszę się Spitfire. Ten samolot jest najlepszy do walki na niskich pułapach prowadząc walkę manewrową, kołową. Wniosek ? Nie walczymy przeciwko niemu w ten sposób.

Celność ? W tej grze w trybie Arcade nie kontrolujesz nawet 1/10 samolotu, bo automat robi wszystko za Ciebie. Wystarczy umieć obsługiwać myszkę. Owszem trochę praktyki trzeba mieć, ale jest to poziom Super-super-easy-brainless-casual. Mogli dać taki model sterowani jak w Battlefieldzie, ale co tam...

Ta gra wymiata tylko w tybie Symulacji. Niestety wymaga on Joysticka i najlepiej jeszcze TrackIRa. Ale w innym trybie ciężko mówić tutaj o samolotach, bo ta gra ma z nimi mało wspólnego.

Ale to mój punkt widzenia, a ja osobiście gram większość swojego życia komputerowego w symulatory typu DCS, więc wiadomo, że taka arcadówka budzi we mnie negatywne odczucia.

Nieczęsto zdarzają się driftujące czołgi..

Czołg na asfalcie się ślizga. Zwłaszcza czołg z okresu II WŚ, który miał metalowe gąski. Ale nowy też pójdzie bokiem.

A w WT zdarza się to nagminnie.

Prawda. Model jazdy jest, jak dla mnie, nieco dziwny i niedopracowany.

Połączenie podniebnych maszyn z czołgami było by świetnympomysłem i napewno chętniej bym rozgrywał bitwy tymi pojazdami.

Póki co najlepsze połączenie tych dwóch ma Battlefield. Z tym, że część 3 i nowsze to raczej Call of Dutyfield. Poprzednie były znacznie bardziej symulacyjne, a te nowe są robione dla głąbów i dzieciarni, żeby sprzedać jak najwięcej egzemplarzy i wydoić jak najwięcej kasy (,,I,, EA).

Połączenie podniebnych maszyn z czołgami było by świetnympomysłem i napewno chętniej bym rozgrywał bitwy tymi pojazdami.

Przecież w GF już tak jest.....

A niby z czego mają być gąsienice w czołgu jak nie z metalu?? Na filmiku który ktoś wrzucił owszem czołg driftuje ale na asfalcie/betonie co podejrzewam ze nowoczesnym czołgiem jest to tez możliwe ale na na zwykłej ziemi to takie drifty mało prawdopodobne raczej....

W GF nie ma połączonych samolotów z czołgami.. Jak ostatnio grałem ( miesiąc, dwa temu)

to nie było.

http://warthunder.com/pl/news/337-Czogi-kontra-Samoloty-Bitwy-mieszane-dostpne-ju-jutro--pl

I tak kiepsko ty wygląda...

Siema, szybkie pytanie i odpowiedz z argumentem! Czołg czy samolot?