Czuć klimat Tolkiena?

Witam .

Hmm ... jestem fanatykiem uniwersum Tolkiena ^ ^

Zastanawiałem się nad tą grą , jak przeszła na model f2p . Jednakże po kupieniu nowego kompa ( stary by na tej grze zdechł ) zapomniałem o niej pod naporem MMO o których wcześniej mogłem pomarzyć ; P

O tym jak wygląda sytuacja populacji , IS i endgame'u piszę większość tutaj .. więc pytam o klimat .

Wiem , że gra nie ma filmowej licencji , więc obawiam się z deczka jak jest odwzorowany świat ? Czuć , że to Śródziemie ? ; D

Pozdrawiam .

Ja grałem trochę czasu i powiem, że czułem ten klimat. Grając odwiedzisz miejsca z książek, spotkasz postacie, nawet pomożesz Drużynie Pierścienia. Do tego klimatyczna muzyka i świetna grafika.

Hmm ... wpadł mi do głowy nietypowy pomysł ^ ^ Jeżeli trochę pozwiedzałeś świat , to podziel się , które miejsca wg Ciebie najbardziej zalatują klimatem Śródziemia i mają swoją " epickość " ; D Poszukam screen'ów i z chęcią ocenie .

( ... dla pewności jeszcze wspomnę , że nie chodzi mi o jakoś i " must full hd " ; p )

Jeżeli chodzi ci o grafike no to lotro nie polecam...

Hmm ... jakieś argumenty ?

Argumenty? Żadnych. Po prostu wydaje mi się że grafika w lotro nie jest zbyt wysokich lotów... chociaż gierka sama w sobie wporządku.

Ostatnio także była chyba afera o Full lvl postacie które można dostać w IS, moim zdaniem wiocha.

Na full detalach gra wygląda nieźle, zwłaszcza na swoje lata (a ma ich 6).

Klimat czuje się na każdym kroku. Małe norki hobbitów, i czujesz, że shire rzeczywiście jest ostoja spokoju i wyciszenia. Bree lekko pachnące zepsuciem i zgnilizną (a to napadający nas w mieście bandyci - jeśli się udamy do "gorszej" części, a to żebracy, a to płaczący ludzie, ze coś się złego dzieje). Nie mniej poszukaj sobie w google. Większość tamtejszych obrazków jest z gry, ruiny, miasta. I wbrew temu co uważasz, zostało to bardzo wiernie odtworzone wszystko jest na swoim miejscu i może niekiedy nie jest takie jak sobie wyobrażałem czytając książkę, to bez wątpienia można uznać, za całkiem udaną próbę przeniesienia książki do gry.

Jutro będę u siebie na włościach, to mogę parę miejsc wrzucić, które wydają mi się najciekawsze.

A co do kupowania postaci w IS: wynika to z bardzo prostego powodu. Najnowszy dodatek jest przygotowany dla postaci 85+ więc jeśli ktoś kupuje grę, to chciałby móc niemal od razu zagłębić się w nią. Mi osobiście nie uśmiechałoby się gdyby musiał czekać 3-4 miesiące i klepać by zagrać w coś co kupiłem.

Co więcej, to jedna z nielicznych gier, gdzie siła innych nas cieszy. Nie ma pvp, więc każde p2w tutaj (którego nie ma, ale niech posłuży za przykład), działa na naszą korzyść. W czasie gdzie w innych grach f2p piętnuje się osoby wspomagające się IS, tutaj ludziom to nie przeszkadza, bo niby czemu miałoby przeszkadzać? Nie ma płaczów, lamentów zwłaszcza, że jeśli coś jest w IS, to prędzej czy później można sobie kupić za TP nawet grając za free.

Grafika w Lotro nie jest zbyt wysokich lotów xD

Pokaż mi inna grę grę w tym wieku, która wygląda lepiej. Wystarczy ściągnąć klient w wersji high i gra na wysokich wygląda naprawdę fajnie. Ponadto jest to najbardziej klimatyczna gra mmo w jaką grałem. Do 30 lvl jest to F2p, ale po 30 lepiej kupić jakieś dodatki np. mithril edition na allegro za 60zł, w którym masz podstawowe quest packi, oprócz Angamru, i pierwszy dodatek czyli Morię, możesz grać do 60 lvl za 6 dych co nie jest jakimś strasznym wydatkiem. Choć wiadomo Polacy wolą jak mają wszystko za darmo, inaczej gra to szit, Hashmaker pewnie nawet 30 nie dobił, a to po nim zaczyna się największa frajda.

Zgadzam się z panem u góry. Grafika w tej grze jest naprawdę świetna i godna polecenia.

Grafika jest przede wszystkim inna. Bardziej dojrzała i europejska niż w większości f2p gniotów. Grałem na p2p, potem na f2p- klimat trochę się popsuł, ale gra jest świetna. Tolkiena czuć, klimat aż się wylewa z ekranu.

I właśnie o to mi chodzi ... co mi po full HD , oczojebnych efektach czarów bla , bla , bla ... skoro gra nie oddawałaby klimatu Śródziemia ? A na nim mi najbardziej zależy ^ ^

Rozgrywka nie musi być epicko rozbudowana ... wystarczy , że z chęcią będę przemierzał świat gry .

W LOTRO zastanowiłbym się nawet nad role-playing ... o ile jest to możliwe ; p

Gameplay jest sztywny i nie polecam tego mmo.Klimat jest to fakt ale walka,animacje psuje wszystko.

Istnieją serwery RolePlay, ale bez dobrej znajomości języka angielskiego jest ciężko, zwłaszcza jak Anglicy zaczynają rzucać staroangielskimi zwrotami :P Wątpię by jakikolwiek obcokrajowiec mógł grać z nami w RP gdy używa się zwrotów typu zawżdy, chyżo itd. można się zawsze zebrać grupką rodaków i pobawić w coś takiego.

Striuss - kim Ty grałeś, że uważasz, że walka jet sztywna? I psuje wszystko? Każda klasa ma unikatowy sposób gry i jeśli ograniczałeś się jedynie do klikania 1-2-3 to rzeczywiście mogłeś byle wilka tłuc nie wiadomo ile. Gra nie jest łatwa - to fakt, ale sądząc po "poziomie wypowiedzi Skurviel'a (:P)" raczej trudność nie będzie problemem, a wręcz atutem pokazującym, że życie nie jest usłane różami.

I co najważniejsze. Ruch w większości przypadków nie powoduje blokowania ataku, nie raz zdarzało się, że boss uganiał się za mną hunterem, gdy reszta drużyny wracała z resp'a co byśmy nie musieli walczyć z nim od początku.

Również profesje mają różny stopień trudności w opanowanie, więc jeśli szukasz czegoś łatwego albo chcesz wyzwania to znajdziesz coś dla siebie.

Gameplay może być sztywny ... grafika może być marna technicznie ... bo to mi do szczęścia nie jest potrzebne ; )

Może to głupi przykład , ale np wciąż za arcydzieło RTS'ów uważam Dungeon Keeper 2 ^ ^ Grafika marna , umiejętności strategiczne zbędne , wiele bug'ów ... ale co z tego , skoro za każdym razem jak w nią gram , to " banan " nie schodzi mi z twarzy ; D Przyjemność , która płynie z rozgrywki jest wystarczająco silna , by zatrzeć wszystkie wady obecne w grze .

Hmm ... mam już ściągniętego LOTRO . Czekam na chętnych do penetrowania Śródziemia ; )

nie graj w to, gra jest tak ch.., że aż szkoda gadać, bardzo się zawiedziesz, grywalność zero, gra jest bardzo dziwna i wygląda jak kupa, do DK 2 jej daleko, pograłem i tylko sie pytałem co to ku..jest, klimat-czasami, niestety mechanika gry psuje wszystko

Hmm ... ok , szanuje Twoje zdanie ... a chociaż w sumie nie ^ ^ Uszanuje je , jeżeli podasz jakieś konkretne argumenty ; )

Striuss masz w twoich MMO wowa a tam niby walka nie jest sztywna? Hah dobre w wowie walka jest tak sztywna że aż mnie kupsko zbiera na samą myśl. (bez obrazy dla grających w wowa ale system walki z wowa jest bardzo podobny jak w LOTRO).

Grafika w tej grze na najwyżych wygląda bardzo przyzwoicie. Klimat też czuć, jest dobrze choć właśnie ta sztywna walka psuje wszystko.

Jak można porównywać 2 inne z założenia gry? (dungeon kepper i lotr) smiech.

Wrócmy do Lotra moim zdaniem gra będzie się chylić już Ku upadkowi,dlaczego? dlatego że Turbine juz sobie strzela w stope dając do item shopu wylevelowane postacie i jeszcze z full gearem. Napewno nie uraczysz już mnóstwa graczy na serverach choć pewnie nadal jest ich trochę. Jednak jeżeli lubisz Władce pierścieni to ta gra jest dla ciebie.

Koledzy grali jakis czas w LOTRO i ciągle chwalili tą gre.
podobno bardzo czuć klimat Tolkiena
gra bardziej skierowana to tych dojrzalszych graczy
dobra grafika
itp itd

Sam planuje kupić gre, jednak czekam na przecene QUAD PACKA. Ktoś wspominał że 24-26 grudzień może właśnie potanieć 50% lecz to nie jest potwierdzone info.
wiem że ostatnio było coś takiego
http://store.lotro.com/en/expansion-packs/item/expansionquadpackstandalone-bundle/

Witam .

Hmm ... jestem fanatykiem uniwersum Tolkiena ^ ^

Zastanawiałem się nad tą grą , jak przeszła na model f2p . Jednakże po kupieniu nowego kompa ( stary by na tej grze zdechł ) zapomniałem o niej pod naporem MMO o których wcześniej mogłem pomarzyć ; P

O tym jak wygląda sytuacja populacji , IS i endgame'u piszę większość tutaj .. więc pytam o klimat .

Wiem , że gra nie ma filmowej licencji , więc obawiam się z deczka jak jest odwzorowany świat ? Czuć , że to Śródziemie ? ; D

Pozdrawiam .