Czy byłoby zainteresowanie?

Mam w głowie pewien projekt i wstępnie interesuje mnie czy jest na coś takiego zapotrzebowanie. Sam jestem graczem przede wszystkim League of Legends, ale i przede wszystkim pasjonatem e-sportu we wszelakiej postaci. Popisałbym o tym zjawisku, o najnowszych wydarzeniach, osobistych opiniach na temat imprez, relacjach, itp., ale w nieco luźniejszej i dużo bardziej subiektywnej otoczce, niż znane na tej scenie portale typu ESL czy cybersport. Na zachodzie pojawia się coraz więcej podcastów w stylu State of League, więc to również jedno z pól, które można na polskiej scenie czymś wypełnić.

No i tu wchodzi zasadnicze pytanie - czy znalazłby się ktoś czymś takim zainteresowany? Sam bardzo lubię e-sport i często czytuję artykuły, ale z tych dłuższych i publicystyki trafiam zazwyczaj na te pisane przede wszystkim po angielsku. Redaktorska scena w Polsce ma się dobrze, bo dobrych kanałów z newsami mamy z tuzin, ale publicystycznych i analitycznych jakby mniej. Osobiście zajmowałbym się przede wszystkim LoLem, bo na nim się znam i to LoL mnie w dużej mierze grzeje. Chciałbym skupić się na scenie e-sportowej, czyli transferach, turniejach amatorskich i profesjonalnych, publicystyce e-sportowej, ale i również na samej grze, czyli omówieniach ostatnich aktualizacji, tier listach, w końcu na relacjach z turniejów wraz ze zdjęciami i, miejmy nadzieję, wywiadami z naszego rodzimego podwórka. Gdybym znalazł kogoś do spółki zajaranego inną grą, to jak najbardziej byłbym chętny do podjęcia współpracy, ale na ściśle określonych warunkach i dana osoba musiałaby mi "przypasować".

Także ten, czytałby ktokolwiek coś takiego czy raczej portale pokroju ESL, cybersport, how2win wypełniają scenę po brzegi?

Nie masz czasu na Rusta a zabierasz się za LoLa!?

MMO24 robi tego typu artykuły (transfery, turnieje, kwalifikacje) aczkolwiek pomysł wydaje się dobry. Jak najbardziej popieram, jakby dodać do tego np. jakieś komentowanie na streamie to byłoby całkiem ciekawie :]

Na Rusta nie mam chęci, bo pół roku oczekiwania na nową wersję, która do pięt nie dorasta tej z pierwotnej alphy to trochę za dużo na moją cierpliwość. Jest różnica.

Byłby. Oj, chętnie i to bardzo, bo nigdy jakoś szczególnie nie przykładałem uwagi do e-sportu.

Pomysl ciekawy ale wydaje mi sie, ze podobnych portali jest juz bardzo duzo. Do listy znanych portali o lolu i esporcie mozna dopisac jeszcze kilka innych jak np. http://pvp.net.pl/ czy http://pvp24.pl/news/.

Musialby sie czyms wyrozniac. Ewentualnie moglbys postarac sie o jakas posade redaktora na ktoryms z tych portali. Oczywiscie jak masz czas, pomysl, umiejetnosci i checi to moglbys sprobowac swoich sil, czemu nie ;)

Dodatkowo wypadaloby sie dobrze rozreklamowac. Dobra reklama to podstawa. Jesli zdecydujesz sie to trzymam kciuki i zycze powodzenia, bo pomysl jest ciekawy.

Pozdrawiam :)

Pomysl ciekawy ale wydaje mi sie, ze podobnych portali jest juz bardzo duzo. Do listy znanych portali o lolu i esporcie mozna dopisac jeszcze kilka innych jak np. http://pvp.net.pl/ czy http://pvp24.pl/news/.Musialby sie czyms wyrozniac. Ewentualnie moglbys postarac sie o jakas posade redaktora na ktoryms z tych portali. Oczywiscie jak masz czas, pomysl, umiejetnosci i checi to moglbys sprobowac swoich sil, czemu nie Dodatkowo wypadaloby sie dobrze rozreklamowac. Dobra reklama to podstawa. Jesli zdecydujesz sie to trzymam kciuki i zycze powodzenia, bo pomysl jest ciekawy.Pozdrawiam

wiem, że jest dużo podobnych portali, ale na każdym czegoś mi brakuje. Na pierwszym z wymienionych są newsy, nawet całkiem aktualne, ale brakuje publicystyki. Na drugim są felietony, ale z samymi newsami są ostro w tyle. Chciałbym to gdzieś wypośrodkować. Może nawet nie rozbijać wszystkiego na pojedyncze newsy, ale zahaczyć o wszystko, a zgłębić to co subiektywnie ciekawe. Zastanowię się jeszcze. W razie dlaczego, jeżeli znacie jeszcze podobne portale, które zdarza się wam czytać - dajcie znać. Muszę dobrze wyczuć konkurencję. Może gdzieś w odmętach sieci siedzi już ktoś z podobną misją i indywidualizm w tym aspekcie byłby niewskazany.

Ja byłbym chętny, ale bardziej od lol'a interesowałby mnie starcraft i hots(jak zacznie się pojawiać na scenie esportowej) :)

Jak dalej aktualne to czasami mogę dorzucić swoje 3 groszy(miałem okazję "pogiercować"(bardziej poznać od zaplecza, długa historia) na różnych szczeblach esportowej karier począwszy od "małych" podwórkowych gamingów jak np. no Mercy po gamingi "klasy średniej" jak Reason Gaming kończąc na dignitas/Na'Vi czy ESC ). Osobiście interesuje się praktycznie każdą grą, szczególnie zwracam uwagę na te mniej znane produkcje i to co dopiero pojawia się na rynku. Jak dalej chcesz działać to pisz na pw

Mam w głowie pewien projekt i wstępnie interesuje mnie czy jest na coś takiego zapotrzebowanie. Sam jestem graczem przede wszystkim League of Legends, ale i przede wszystkim pasjonatem e-sportu we wszelakiej postaci. Popisałbym o tym zjawisku, o najnowszych wydarzeniach, osobistych opiniach na temat imprez, relacjach, itp., ale w nieco luźniejszej i dużo bardziej subiektywnej otoczce, niż znane na tej scenie portale typu ESL czy cybersport. Na zachodzie pojawia się coraz więcej podcastów w stylu State of League, więc to również jedno z pól, które można na polskiej scenie czymś wypełnić.

No i tu wchodzi zasadnicze pytanie - czy znalazłby się ktoś czymś takim zainteresowany? Sam bardzo lubię e-sport i często czytuję artykuły, ale z tych dłuższych i publicystyki trafiam zazwyczaj na te pisane przede wszystkim po angielsku. Redaktorska scena w Polsce ma się dobrze, bo dobrych kanałów z newsami mamy z tuzin, ale publicystycznych i analitycznych jakby mniej. Osobiście zajmowałbym się przede wszystkim LoLem, bo na nim się znam i to LoL mnie w dużej mierze grzeje. Chciałbym skupić się na scenie e-sportowej, czyli transferach, turniejach amatorskich i profesjonalnych, publicystyce e-sportowej, ale i również na samej grze, czyli omówieniach ostatnich aktualizacji, tier listach, w końcu na relacjach z turniejów wraz ze zdjęciami i, miejmy nadzieję, wywiadami z naszego rodzimego podwórka. Gdybym znalazł kogoś do spółki zajaranego inną grą, to jak najbardziej byłbym chętny do podjęcia współpracy, ale na ściśle określonych warunkach i dana osoba musiałaby mi "przypasować".

Także ten, czytałby ktokolwiek coś takiego czy raczej portale pokroju ESL, cybersport, how2win wypełniają scenę po brzegi?