Czy dam radę grać w Poe mało znając angielski

Skoro GURU nieogar ogarnia taką casualową giereczke jak PoE to Ty tez sobie dasz rade

2lajki

Duelista (Slayer) używający skilla Cyclone pasuje do barba z D3.

Jestem zażenowany poziomem niektórych użytkowników jak i tego forum. Kiedyś to by się ukarało takich delikwentów warnem oraz usunięciem posta za wypisywanie rzeczy typu: “ta gra nie jest dla takich jak Ty” lub “lepiej sobie odpuść”. Jakim to trzeba być człowiekiem, żeby coś takiego komuś napisać - komuś, kto tylko grzecznie zapytał.

Według mnie śmiało możesz zaczynać - tłumacz google i do przodu.

2lajki

Chyba cię pokręciło google tak tłumaczy że potrafi namieszać, wiem to po znajomym który też napierdzielał tłumaczem. Bo nie zna angielskiego i potem gówno nie build wyszedł a jęczał że gówno robi itd. a jak ja zrobiłem taki sam build to już inaczej wyglądało.
A w buildach może się zmienić dużo w ciągu jednego Patcha i trzeba zmienić co nie co, a ja miałem dosyć jęczy mordy EEE to nie działa weź mi pomóż i dostajesz pierdzielca z takimi graczami, sam nic nie znajdzie bo google mu tak przetłumaczy że to masakra. Potem taki siedzi i jęczy że nic nie może zrobić sam nic nie znajdzie bo jak bez znajomości Angielskiego?!

Za czasów L2C4 musieliśmy takiego nie umiejącego Angielskiego niańczyć frajer prowadzony za rączkę od Questa do Questa i tak nie potrafił zrobić Questa na zmianę profki. Taki gracz to wrzód na tyłku dla Gildii

Da się. Znajdź build/guide pod skill, który Ci sie podoba, znajdź tam drzewko i rozdawaj tak jak w poradniku. To co nie ogarniesz możesz pewnie google translate pocisnąć albo kogoś dopytać. Sam gram w gry po koreańsku i jakoś daję radę :stuck_out_tongue: Angielski dużo prostszy i lepiej google ogarnia :wink:

Ale nie którym nie chce weź jeden z drugim najpopularniejsze buidy przetłumacz wrzucie gościowi za opłatą drobną oczywiście już macie zarobek z tego a on ma pomoc.