Czy dam radę grać w Poe mało znając angielski

Czy dam radę grać w Poe mało znając angielski

Damage, armor, fire, resistance, projectile, aura, summon, bow, axe, sword, boots, gloves, helmet. Masz tyle starczy.

3lajki

Jaka klasę wybrać

1lajk

Skoro masz takie pytania, to lepiej sobie odpuść.

10lajków

Wojownika, bo najsilniejszy. Najlepiej z toporem. Pozdrawiam.

1lajk

Tak.

Lepiej idź grać w tetrisa ta gra jest dla takich jak ty!

1lajk

Na spokojnie da się poe nie wymaga zbytniej komunikacji z innymi graczami zazwyczaj jak coś chcesz kupić sprzedać itd to mam już gotowe zdanie do skopiowania

Jezeli chcesz grac sluchajac innych ludzi, czyt robiac wszystko tak jak na tutorialach do buildow to mozesz grac, jednak jezeli chcesz sie pobawic w robienie swoich buildow i jezeli chcesz zrozumiec skomplikowane mechaniki jakie w tej grze wystepuja to bedziesz zmuszony do uzywania slownika non stop. Poza tym mozesz sobie spokojnie pykac, tylko bedzie Ci o wiele ciezej bo 90% rzeczy bedziesz musial sie dowiedziec z wikipedii o poe a ona jest w pelni po angielsku.

Angielski jest łatwy, nauczysz się w miesiąc.

Według mnie się nie da grać w poe totalnie nie znając angielskiego, chyba że nie rozumiejąc nic, ani synergii, ani buildów, ani niczego wystarczające będzie dla Ciebie być może dojście do końca 10 aktu, gdzie tak na prawdę gra się dopiero zaczyna. Sam nie wiem, jeśli czujesz, że wyciągniesz z tego fun, nie rozumiejąc nic, to śmiało. Nawet próbując ogarnąc jakiś build z forum trzeba znać po trochu angielski, bo wszystkie są pisane w tym języku. Poza tym, jak można nie znać angielskiego w XXI wieku o.O Ja i wielu innych uczyliśmy się go z gier. Nie grałeś nigdy w nic online, że do tej pory nie nauczyłeś się podstaw potrzebnych choćby do grania, z podstawową komunikacją na czele?

1lajk

Pytanie w jakim stopniu język jest mu obcy, jeśli w takim jak dla przeciętnego polaka - chiński, to daleko w tej grze nie zajedzie.
Jeśli jednak coś tam kmini, to nie widzę przeszkód.

Możesz grać śmiało ta gra nie wymaga więcej jak 2 iq jedynie podstawy powinieneś znać ale to każde dziecko zna także na luzie

3lajki

Pytasz się czym chcesz grać czy to czym My chcemy grać? — Podaj swój archetyp postaci a ja postaram się coś dobrać bo twoje pytanie nie ma sensu jeśli nie wiemy jak lubisz grać.

Czekajcie a jak zna inne języki przecież poe nie tylko jest po angielsku mam kumpele która jest pół polką pól niemką gra w poe w tym języku może on zna inne nie jest powiedziane że poe musi grać po angielsku.

1lajk

Powiedział gracz BDO :]

2lajki

Moim zdaniem angielski jest wymagany ale nie w grze tylko np do robienia odpowiedniego bulid który zmienia od czasu do czasu na forum w związku z czym trzeba trochę poczytać i znać min na średnim poziomie chyba że chcesz grać bez pomocy w ciemno lub 1 bulidem wybranym ale cały czas zmieniają skille więc nie wiem

Bruce Lee jak zwykle trolling xD

Jak grałem diabelka to demon Hunter lub barb

Nie.