Czy dostanę bana?

Ztrollowałem jakieś polskie dziecko bo sie pluło i wepchnołem je na ścianę wystawiając je na śmierć . Niby to miał nagrane. :rolleyes: Czy mogę dostać warna/bana( na ile )? :lol:

Znajdą Cię i zatłuką za taki karygodny czyn.

Co najwyżej dostaniesz reporta, jeden jaj Ci chyba nie urwie.

Wg mnie za takie coś nie ma szans na bana

Nie, nie dostaniesz, a nawet jeśli to na 2-3 dni.

Raczej, a na pewno bana nie dostaniesz, może co najwyżej dostaniesz raport, a by zablokować czołg(chyba)potrzebujesz kilka raportów.

Jak już mówili pewnikiem nie dostaniesz , ja to bym Ci dał nagrodę na trolowanie troli .

Thanx do zamkniecia!

Dodam jedynie tylko tyle, że reporty za nieuczciwą grę i tego typu sprawy (drobne przewinienia na polu bitwy) praktycznie wcale nie są karane. Najbardziej naganne jest zabijanie sojuszników, tutaj też nie ma co "spinać", bo za przypadkowy hit, który uśmiercił kolegę bana nie dostaniemy. Karana jest głównie recydywa, np. ubicie 2-3 czołgów własnej drużyny i to głównie w sytuacjach, gdy więcej niż jeden gracz złoży na ciebie skargę. Wtedy po zakończonej bitwie dostajesz bana na 24h, później konto zostaje odblokowane i nałożona zostaje rutynowa grzywna za sojusznicze uszkodzenia, z którą liczyć musimy się zawsze gdy z naszej (lub nie, gdy ktoś perfidnie się w nas wpie*doli) straci hp.

O próbach używania niedozwolonego oprogramowania wspomagającego oczywiście nie wspominam, bo owe blokady są w takich przypadkach zdecydowanie bardziej dotkliwe, co jest oczywiste. Sam niedawno znalazłem się w sytuacji kiedy sojusznik pomimo dużej przestrzeni do objechania mnie postanowił mnie zepchnąć, a że dysponował mniejszą masą nie za bardzo mu to wychodziło, wiadomo jednak, że takie uderzenia utrudniają celowanie w trybie snajperskim i co chwilę dekoncentrują. Po dwóch pudłach spowodowanych uderzaniem we mnie wspomnianego nerwusa zepchnąłem go na zbocze, przez co chłopak wpadł w jakiegoś glitcha przez co nie mógł się ruszyć. Bluzgał na mnie niesamowicie, chwalił się że posłał reporta, że ma powtórkę i poirytowany moją obojętnością na zaistniały fakt począł pakować we mnie kulkę za kulką dopóki nie zniknąłem z pola jego widzenia. Nie dostałem za to zepchnięcie żadnej kary.

Raczej bana nei bęsdzie w takim przypadku, ale następnym razem polecam ignorować takich ludzi i wysyłać reporta.

Nie ma szans na bana , typek napewno cie tylko straszy :) nie martw sie i graj spokojnie :)

Ztrollowałem jakieś polskie dziecko bo sie pluło i wepchnołem je na ścianę wystawiając je na śmierć . Niby to miał nagrane. :rolleyes: Czy mogę dostać warna/bana( na ile )? :lol: