Czy globalny kataklizm się zbliża i globalna panika, czy nastąpi też globalne nawrócenie do Boga? Ludzie padają na ulicach - filmiki w mediach społecznościowych

Nie no racja, jeśli miejscowi byli urażeni to cały KK się miał podporządkować bo przecież oni mają rację. No tak, zapomniałem :smiley: Mój sąsiad też się poczuł urażony jak mu weterynarz uśpił krowę, a przecież dojna była! Ach to czerwone Państwo w którym żyjemy dba abyśmy przestrzegali reguł.

Prześladowania za chrześcijanstwo i tu jest słowo klucz “chrześcijaństwo”. Każdy, który uczęszcza do kościoła zatwierdzonego przez KRzCh, może spać spokojnie a taki jest też zatwierdzony przez waszego papę.

szatan jest tylko sługą.

Najlepszy dowód to, że Bóg może uwolnić osobę opętaną posługą egzorcysty.

Nie istnieje coś takiego jak opętanie i egzorcyzmy, nigdy nie zostały zarejestrowane i zbadane więc nie mów mi o takich głupotach.
I daj mi cytaty z Biblii które potwierdzą twoje słowa z Lucyferem i Szatanem, czekam.

Czyli mam rozumieć, że dla Ciebie te figurki były ok tak? No i wszystko jasne.

Jest o tym w Apokalipsie św. Jana w Biblii.

Poszukaj, jak wykażesz choć trochę dobrej woli to Cię naprowadzę.

Tam jest tylko o Szatanie, nie ma nic o tym, że to Lucyfer.

Słabo czytałeś.

https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=406

Tak jak powiedziałem, nie ma tam wzmianki o Lucyferze.
Idąc dalej, w Biblii nie pojawia się ani raz imię Lucyfer, pojawia się tylko jutrzenka.

A i jeszcze jeden przykład zakłamania. Bardzo prosty poczytajcie przykazania kościelne teraz jakie są i jak wygladały z 20 lat wcześniej. Ot takie tam różne podmianki. Co na dziś jest dla nas dobre. A i nowości w KK nowy grzech nacjonalizm :). Link jak coś

Ja chcę cytaty z Biblii a nie gówno artykuł ;v
Tam mowa tylko o upadłym aniele którym jest Lucyfer, ale nic o tym, że to on jest Szatanem.

Poczytaj przedmowę do Biblii Tysiąclecia. Tam masz także o nazewnictwie

Czytanie ze zrozumieniem lv 0 :smiley: Chyba zostały wyrzucone i sam mi artykuł zlinkowałeś więc dobrze wiesz, że nie były ok :wink: Chyba ogólnie musisz zrozumieć jak odczytywać ironie… ale to już nie moja sprawa. A co do chin - był prosty wybór jak władza ludowa przejmowała Państwo, albo robisz tak jak oni chcą albo wcale - to jak myślisz co zostało wybrane? :slight_smile: Kończę tą rozmowę bo ona nie ma celu. Rzucasz hasłami bez pokrycia i artykułami którymi nie rozumiesz. Szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma a najłatwiej na podstawie wyrywków udowadniać swoje bzdety. Ja zapytałem Cię gdzie jest problem z wykładnią w KK a ty nie potrafiłeś odpowiedzieć. Skończmy to bo to nawet nie jest dyskucja ^^ Powodzenia w swoim świecie, serio ściągnij tą foliową czapeczkę, tak jest łatwiej.
ps. oczywiście, że przykazania które dotyczą ludzkich spraw się zmieniają w ludzki sposób :slight_smile: młyny kościoła wolno mielą ale za to dokładnie, chyba że ty popierasz nacjonalizm to ci ciężko to będzie zrozumieć :slight_smile:

Ja mistyką katolicką się interesuję i mam zgromadzone wiele materiałów. Ale także Bóg Jezus nie zawsze pokazywał cuda. Muszą być ku temu spełnione elementarne warunki.

Ale może dziś opowiem o objawieniach fatimskich i o cudzie, który widziało wiele osób.

Mędrzec i troll zarazem. Obrażasz pieknie no cóż ruski nick zobowiązuje. “A co do chin - był prosty wybór jak władza ludowa przejmowała Państwo, albo robisz tak jak oni chcą albo wcale - to jak myślisz co zostało wybrane?” prawdziwa chrześcijańska postawa, czyli typowa kato-komuna w pełnej krasie. Kończę rozmowę z tobą, bo jak ktoś zaczyna obrażać a sam nic nie przedstawia, bo ty nie przedstawiłeś nic to trzeba kończyć dyskusję.

Prawda jest taka, że choćbyś znał wszystkie ksiegi świata na pamięć i każdy cytat, każdego uczonego w piśmie Boga i tak nie poznasz a tylko jakieś okruchy, które sam sobie sklecisz w to co chcesz. Dla mnie grunt to nie robić, drugiemu krzywdy, a nawet mu pomagać i doświadczać nowych rzeczy w życiu i wyciągać z tego lekcję, by po śmierci godnie Boga reprezentować jeśli tego będzie chciał. Tak jest moja wiara. I nie będę sluchał jakiegoś gościa w stroju galowym piekarza i jego purpurowych kolegów, którzy mówią jedno a robią drugie.

Według aktualnej wiedzy nie ma ryzyka zakażenia się wirusem poprzez towary zamawiane z Chin - podaje GIS.

Inne źródła potwierdzają te informacje.

  • Wirus nie przetrwa tak długo poza ciałem żywiciela, tj. osoby żywej, więc przywiezienie go w paczce na przedmiotach jest raczej niemożliwe - czytamy w informacjach prasowych.

https://dziennikzachodni.pl/wirus-z-chin-w-paczkach-z-aliexpress-internauci-odwoluja-zamowienia-z-powodu-zagrozenia-koronawirusem/ar/c1-14745388

Wirus z Chin w paczkach z AliExpress? Internauci odwołują zamówienia z powodu zagrożenia koronawirusem

Moim zdaniem dane Chińskie zaniżone są znacznie, by ograniczyć straty finansowe w handlu.

Uważa się, że ilość zakażonych wirusem 2019-nCoV jest dwukrotnie większa co trzy doby - ale doniesienia z ostatniej doby pokazują ponad 60% wzrost. Warto śledzić trendy.

https://systems.jhu.edu/

Smutne jest też to że mało jest osób wyleczonych. Ale może to być też skutkiem długości choroby.

Czyli rozpoczęła się pandemia w Europie.