Czy gra przez caly czas wyglada tak samo?

Witajcie. Mam takie pytanko co do Dragon Nesta. Mianowiscie zaczalem grac w ta gierke, dobilem do 10 lvl i zadalem sobie pytanie na ktore nie potrafie odpowiedziec. Czy gra z czasem zaoferuje cos wiecej? Do tej pory jedyne co robie to latam po jakichs portalach, same zamkniete lokacje :( Jedyne co to do jakiegos miasta doszedlem i z nadzieje w sercu, ze w koncu zacznie sie cos lepszego niestety znowu sie rozczarowalem :( Wiec jak to jest panowie/panie ? Beda jakies otwarte lokacje?

Nie. To jest dungeonówka, a nie open-world.

Będziesz robił to samo bo dungenówka.

Ehhh czyli gra do odinstalowania :P A szkoda... bo poza nostale jest to jedyna gra z cukierkowa grafika 3D jaka znalazlem :X No to skoro tak to temat do zamkniecia :/ Aaa... gdyby ktos znal cos z podobna grafa i otwartym swiatem to prosze PW. :)

Ogółem to od 24 lvl zaczynają się tzw, Nesty, chodzisz na nie z Party i Dropisz specjalne rzeczy dzięki którą tworzysz se ekwipunek ;o ale niestety 7 wejść tygodniowo ... a wgl wbicie 32 lvl to jakieś 1-2 dni ;P na Lvl Cap, już możesz Rankingowo PVP, Potem może jakieś zawody albo coś ;P Albo Nesty, które są prawie niemożliwe do zrobienia, trzeba ogarniać

Wbiłeś 10lvl? Tj. zrobiłeś ze 3 dungeony? Wow, idealny moment do ocenienia gry! Dungeonówki mają w sobie wiele, tylko ludzie, którzy narzekają na typ gry nie potrafią tego dostrzec, bo zazwyczaj odrzucają grę po kilku minutach gry, nie znajdziesz gry z open worldem, która miałaby do zaoferowania więcej niż DN, przez robienie "tego samego" rozumiesz robienie dungeonów? A czego się spodziewałeś zaczynając grać w "DUGNEONÓWKĘ"? Właśnie otwartego świata? Poziom niektórych użytkowników tego portalu, po prostu przytłacza... w grach z otwartym światem nie robisz tego samego? Robisz to samo cały czas, tylko w różnych miejscach, z Dragon Nest'em jest tak samo, niby robisz cały czas to samo, ale ciągle w coraz nowszych lokacjach, im dalej tym więcej świecących na pół ekranu skilli zdobywasz, to jest urok gier dungeonowych, jeżeli nie jesteś przygotowany na to, że po prostu ciągle przechodzisz dungeony w "dungeonówkach", to po co w ogóle ściągałes DN? Bo chyba nie wmówisz mi, że ściągnąłeś grę, nie wiedząc, że to właśnie dungeonówka?

Graj dalej od 20 ktoregos levela robi sie super i wchodzi do miasta gdzie pelno ludzi gra swietne community a od 40 to full wypas wyjscia gildyjne na dungeony np sam tytulowy dragon nest z wielkim smokiem na koncu - cudo.

Gra sama w sobie jest świetna. Potem gdy masz więcej skilli to z uśmiechem na twarzy się czyści kolejne fale mobów. :-P

Musisz się jednak liczyć z tym ze ta gra nie ma otwartego świata wiec nie spotkasz tu widoków gdzie ktoś sobie wolno expi.

Jednym graczom się nie nudzi takie granie, a drugim wręcz przeciwnie. Pograj trochę i sam zdecyduj czy lubisz "dungeony" czy nie.

Wbiłeś 10lvl? Tj. zrobiłeś ze 3 dungeony? Wow, idealny moment do ocenienia gry! Dungeonówki mają w sobie wiele, tylko ludzie, którzy narzekają na typ gry nie potrafią tego dostrzec, bo zazwyczaj odrzucają grę po kilku minutach gry, nie znajdziesz gry z open worldem, która miałaby do zaoferowania więcej niż DN, przez robienie "tego samego" rozumiesz robienie dungeonów? A czego się spodziewałeś zaczynając grać w "DUGNEONÓWKĘ"? Właśnie otwartego świata? Poziom niektórych użytkowników tego portalu, po prostu przytłacza... w grach z otwartym światem nie robisz tego samego? Robisz to samo cały czas, tylko w różnych miejscach, z Dragon Nest'em jest tak samo, niby robisz cały czas to samo, ale ciągle w coraz nowszych lokacjach, im dalej tym więcej świecących na pół ekranu skilli zdobywasz, to jest urok gier dungeonowych, jeżeli nie jesteś przygotowany na to, że po prostu ciągle przechodzisz dungeony w "dungeonówkach", to po co w ogóle ściągałes DN? Bo chyba nie wmówisz mi, że ściągnąłeś grę, nie wiedząc, że to właśnie dungeonówka?

Zbesztales mnie jakbym Ci conajmniej pol rodziny wymordowal :P O dragon nescie uslyszalem w momencie, w ktorym dopiero co wychodzila. Chcialem zaczac grac od razu (wystarczyly mi screeny i pare gameplayi co by mi sie gra spodobala) ale cos tam zarejestrowac sie nie moglem wiec odpuscilem... (hehe ^^) Teraz szukalem czegos do pogrania wiec sobie pobralem nesta i TAK(!) nie wiedzialem ze to tylko dungeonowka :P Wybacz, ze cie urazilem... a przynajmniej tak sie zachowujesz... aha i jeszcze odpowiem na twoje pytanie... "po co w ogóle ściągałes DN?" - co by ja przetestowac... chyba mozna prawda? :>

Graj dalej od 20 ktoregos levela robi sie super i wchodzi do miasta gdzie pelno ludzi gra swietne community a od 40 to full wypas wyjscia gildyjne na dungeony np sam tytulowy dragon nest z wielkim smokiem na koncu - cudo.

Skoro community swietne to sie jeszcze zastanowie :) Glownie sie zniechecilem wlasnie przez to, ze myslalem, ze community bedze do -tylka- :) Ze niby tylko z party sie bedzie gdzies chodzic itd;p widac mylilem sie.

Witajcie. Mam takie pytanko co do Dragon Nesta. Mianowiscie zaczalem grac w ta gierke, dobilem do 10 lvl i zadalem sobie pytanie na ktore nie potrafie odpowiedziec. Czy gra z czasem zaoferuje cos wiecej? Do tej pory jedyne co robie to latam po jakichs portalach, same zamkniete lokacje :( Jedyne co to do jakiegos miasta doszedlem i z nadzieje w sercu, ze w koncu zacznie sie cos lepszego niestety znowu sie rozczarowalem :( Wiec jak to jest panowie/panie ? Beda jakies otwarte lokacje?