Czy gra żyje?

Witam, dosyć dawno byłem zapalonym graczem Vindictusa. Ale jak to każda gra czasem się nudzi, chciałem do niej wrócić jednak wiele razy widziałem posty/tematy że gra umiera.
Czy jest obecnie osoba która gra i mogłaby się wypowiedzieć na ten temat? Serwery puste czy jednak warto zacząć grać?
Z góry dziękuję za odpowiedź :slight_smile: .

Raczej umiera

Z tego co mi wiadomo to nie ostała się już żadna polska gildia. Ostatnio nexon wycofał wsparcie dla niemieckiej społeczności. Pograć zapewne można, tym bardziej jeżeli masz swój skład, ale tłumów się nie spodziewaj.

Ta gra umiera od 7 lat.
Nic sie nie zmieniło poza tym ze aktualizacje pojawiaja sie coraz częsciej i gold s elerzy stracili zainteresowanie xdd

W dodatku discord Vindictusa jest pełny konkursów, kodów i przeróżnych community eventów.

Nie widziałem równie kiepsko zarządzanej gry. Gdy gracze odchodzili to dostaliśmy nowe skórki za NX a gdy obecnie gra jest zombiakiem to sporo eventów, nowe postacie i coś tam słyszałem o nowym modzie. Oczywiście to kwestia tego, że w Azji Vin ma się dość dobrze a EU dostaje to samo z kilku tygodniowym poślizgiem. Niestety to gra typu dungeon i jeśli szukasz pt. kilka min to się nudzi i to szybko. Można grać solo ale co to za frajda. Nawet zakup eq jest trudny. Ta gra wegetuje na rynku EU i jeśli nie masz ekipy do grania to nie ma sensu. NexOF zniszczył tą grę a szkoda bo uwielbiałem tą gierkę.