Czy istnieja jeszcze gry MMORPG na retro PC?

Dofus

bruh odpalisz kazdego mmo sam mam core2duo i odpalam co chce zalezy tylko jak chcesz grac czy ze 30fps czy wiecej

Możesz spróbować wowa jakieś prywatne serwery, ta gra zawsze dobrze śmiga

AceOnline(AirRivals) od Subagames

to oczywiście coś tam kosztuje, ale jeśli masz w miarę dobry internet to może serwisy cloudgaming typu geforce now, google stadia byłyby dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

Szydercze? Jak bym chciał mu dopierdolić, to bym zrobił to inaczej, tu stwierdziłem natomiast fakt, że lepszy sprzet idzie na export do afryki, bo nikt tak na prawdę już czegoś takiego nie używa. Co więcej prawie 10 lat temu (w 2012) miałem laptopa z gf 660m, a gdzie on wyskakuje tu i teraz z 210m (gorsza niż integra w procesorach intela), do tego system operacyjny zakładam że xp albo 98, nie powiesz mi że wrzuciłeś tam 10? Jeśli już te 4gb ramu na to pozwoliły, to musi miodnie działać. Nie oszukujmy się, ale większość dzisiejszych smartfonów z niskiej półki ma większą moc obliczeniową niż ten laptop, wszystko inne niż przeglądanie neta, czy oglądanie fimów mija się z celem, obstawiał bym, że był używany głownie do pracy biurowej, ale też zaczynał przymulać i było zmienić na coś szybszego. Także tak, nikt tu nikogo nie wyśmiewa po prostu gość liczy że użyje maszynki do golenia jako tej do strzyżenia (metafora), i o ile raz czy dwa - da radę, o tyle na dłuższą metę jest to katorga, a przykrywka retro - no po prostu geniusz, czemu w takim razie nie wpisał w przeglądarkę “gry retro” mało to pixelozy wychodzi ostatnimi laty? Mamy dosłownie wysyp indyków, wklepaj se gościu w przeglądarkę “indie mmo” i wyskocząci ci gry, które nawet na ziemniaku z podpiętym ekranem się odpalą.

nie rozumiesz ze twoje “stwierdzenie” może nie być na miejscu i kogoś urazić? jakie ty masz iq że tego nie rozumiesz

Gry przeglądarkowe typu Margonem i inne możesz też spróbować coś z steamu, też nie wiem czy masz windowsa chociaż 7 czy też xp… Wiele gier korzysta teraz z wspomagania systemowego i nie każda gra ci pójdzie z wyżej wymienionych z powodu braku supportu.

Ty bez kitu jesteś jebanym debilem xD Takich ludzi jak Ty na pewno jest więcej, nie dziwota, że ten kraj jest jaki jest.

1lajk

No tak, natomiast więcej takich pierdolonych cweli jak ty w tym kraju i na 100% będzie lepiej -.- . Rozumiem że wlazłeś tutaj tylko po to żeby się do mnie przypierdolić, w takim razie nie jestes kurwa lepszy, takie downy jak ty i cała reszta trolli która pierdoli KOMPLETNIE NIE NA TEMAT, bo chce zabłysnąć w internetach, ale powiem ci i tobie podobnym jedno - huj jesteś, byłeś i będziesz.
Ja przynajmniej nikogo nie obrażałem, nie musi się podobać moje zdanie, zwłaszcza że nie tyczy się ciebie, ale jak takie downy jak ty same prowokują takie zachowania, no to sorry…

Możesz sobie sprawdzić old school runescape, gierka chodzi nawet na tel więc powinna działać i pomimo lat nadal top mmorpg. Jak lubisz klimaty pokemonów to PokeXGames też solidna gierka wymagania jak w tibi.

wstawaj zesrales sie

pewnie im gamoniu chodziło o przytyk “laptop z pomocy dla powodzian”.
Było konkretne pytanie a Ty wyjeżdżasz z tym, że laptop ma słabą specyfikacje…
Na forum samochodowym też cisniesz użytkownikom passatów, że tym się jeździło 15 lat temu i teraz to się używa przynajmniej hybrydowej Toyoty? Jak nie znasz odpowiedzi na pytanie to się nie odzywaj po prostu w temacie a nie wtrącasz trzy grosze o czyimś sprzęcie. Więc de facto nie tyle, że wyszedłeś na pajaca ale później pisząc “pierdolonych cweli…” i dopisujesz później “ja przynajmniej nikogo nie obraziłem”. Właśnie, że tak. Takim kurwa przytykiem obraziłeś autora sugerując, że jest biedny i ma laptopa z pomocy i wystawiasz go tym samym na pośmiewisko podobnym Tobie intelektualnym karaluchom. Ale się miło zaskoczyłem jak się okazało, że praktycznie każdy Cie objechał. Właśnie takie coś powinno się piętnować!

1lajk

Dzieki odpalilem wow classic i diablo 2.jakos to chodzi bez szalu ale da sie grac. DIeki wszystkim.
Dla idioty od laptopa z pomocy generalnie chuj ci w dupe mam laptopa z rtx 2070 na ktorym urzeduje zona i czasem potrzebuje jakiejs retro gierki lub starego mmo.

Po za tym twoje pojecie o optymalizacji jest 0 takze skoncz cwaniaczyc bo masz mleko pod nosem i gowno wiesz