Czy istnieja jeszcze gry MMORPG na retro PC?

Siemka,

czy są dziś jeszcze jakies mmorpg dla retro PC? Mam laptopa jakiś core2duo, geforce 210m, 4gb ram, 100gb ssd i zastanawiam sie, czy da rade w cos pograc na takim kalkulatorze czy juz takich gier nie ma?

Tibia mnie nie interesuje :smiley:

Wakfu spokojnie ci pójdzie, jeśli lubisz walkę turową.

Albion powinien działać, ale może się ksztusic w dużym pvp, co nie oznacza że musisz grać takie pvp. To takie RPG grindownik z craftingiem, ekonomia, budowaniem i z full lootem ale też i strefami bez loota. Gra się głównie z gildia no najwięcej zabawy więc od razu się dołącza, ale też są radę solo.

Runescape też powinien dawać radę, chciaz nie wiem czy cię zainteresuje.

EVE online myślę że o ile nie dostał jakiś upgrade to powinien działać, to taka gra w kosmosie stworzona przez ekonomistów. Jest dość trudna w ogarnięciu i wymaga trochę czasu.

Wydaje mi się że wow ma opcję uboższej wersji modeli, jeżeli tak, to również powinien śmigać. Ale może nie dać rady na dużych raidach.

Na podobnym sprzęcie mój kolega grał w star wars the old republic. Jest możliwe więc że również dałbyś radę.

Wszystkie te gry możesz sprawdzić za darmo.

1lajk

atlantica online działa na każdym pc

Albion na 210m? :rofl: na gt 630 musiałem w 720p low tą grę puszczać, żeby jako tako można było grać, a ta karta jest słaba ale chociaż 128bit

1lajk

W metina pograsz ale możesz się zawsze zastanowić na geforce now :wink:

Ragnarok Online pojdzie a to jest klasyk, duzo roznych prywatnych serwerow wiec mozna znalezc cos dla siebie czy to bedzie renewal, pre czy jakis revo-classic mix

dkgenesis.com
Stary, dobry darkeden! Zapraszamy do ousterów.

Metin2 :slight_smile:

Zasadniczo każda stara gra mmorpg która żyje jest dla twojego pc xd Silkroad, metin 2, Elsword, Nostale, rapplez, last chaos, tibia, shaiya.

1lajk

wszytko co wszyło na począku 2000 roku ci pujdzie czyli everquest 2 albo faktycznie jak ktoś powiedział geforce now.

Zobacz nostale lata temu grałem w to na karcie 32mb i necie 128kb także powinno działać

Rozumiem że nie podając żadnych wymogów co do MMORPG pasuje ci każdy? Mogę śmiało polecić RuneScape, wybierz wersję w zależności co cię interesuje pvp czy pve, za free da się długo pograć choć wiadomo trzeba potem premium. Drakensang online też powinien ruszyć. No i wszystkie stare tytuły ci pójdą, choć większość z nich jest p2w.

Uo outlands, prawdziwe mmorpg, nie zaden podrabianiec. Pozostale mmo nie maja nawet podjazdu.

Może Lord of the Ring Online albo Dungeon and Dragon Online?

3lajki

tibia

Od siebie proponuje Guild Wars2, mam 3gb ramu i jakoś dało rade grać więc możesz spróbować :smiley: (arena.net nie steam)

Tak się zastanawiam, tego laptopa to dostałeś z pomocy dla powodzian? Bez lipy, ale mocniejszy sprzęt exportowany jest już do afryki…
Nie licząc gierek typowo browserowych, to nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Nie rozumiem po co takie szydercze komentarze - może po prostu nie stać go na kupno komputera bo on albo rodzina ma aktualnie ważniejsze wydatki jak np jedzenie czy rachunki/raty itp… nie wszyscy mają hajs pamiętaj

5lajków

kto się śmieje ten sam później tak będzie miał :stuck_out_tongue: karma wróci do januszy xD

2lajki