Czy istnieje popularny tytuł F2P?

Dzień dobry,

po wymianie laptopa jestem pusty jak prostytutka przed zdjęciem majtek i potrzeba mi na ten czas popularnego tytułu F2P, preferowałbym MMO, lecz nie pogardziłbym poleceniem gry z innej kategorii.

Nie zależy mi na grafice i fajerwerkach, ważne, żeby działało na takim laptopie - I5 7300hq, GTX 1050, 8GB Ramu, bez SSD więc wolałbym unikać gier gdzie jest sporo rzeczy do załadowania.

Dodatkowym atutem może być mocno rzucające się P2W w grach, żebym na przyszłość zamiast kebaba kupił sobie walutę w grze i czuł, że będzie to lepsza decyzja.

Za wszystkie rekomendacje szczerze dziękuje.
Pozdrawiam

Podpinam się, aczkolwiek bez przesady z tym P2W, mogę miesięcznie władować 100 PLN, ale bez przesady :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie no na takim lapku pójdzie większość gierek. Też nie sprecyzowałeś się co chcesz. Grindownik/questownik ma być po polsku z fabuła czy łupanka? H’n’S czy moze RPG xD.

Ja od siebie mogę polecić BDO, NeverWinter, ArchAge (niby odrodzenie jest), może DFO dobry sidescroller.
Ale jak i tak chcesz płacić dajmy te 100zł miesięcznie to już lepiej sie rzucić na WoWa albo FF :slight_smile:

1lajk

Ogólnie to lubię wszystko od grindowników po questowniki i tak dalej. Nie przepadam za HNS, faktycznie zapomniałem zaznaczyć, inne typy gier jak najbardziej.

BDO mi się spodobało, chętnie sprawdzę.

A co do gier p2p/b2p to czekam tylko na nowy zastrzyk gotówki, myślałem nad ESO oraz WoW, w którego grałem za legiona, FF mi się nie podoba.

Dziękuje za odpowiedź, kłaniam się nisko.

ArcheAge - fajna grafika, animację, świat. Gameplay’owo to typowy Grindownik. Jeżeli chodzi o End-Game to spoko jest to, że masz Daily Questy (w stylu zabij 50 mobów) i właśnie Grind (co kto lubi) jak nie masz nic do roboty zawsze możesz Grindować. Do tego różnego rodzaju Aktywności Grupowe / Rajdowe PvE i PvP. Co daję Ci to, że pewnie Ci dnia ledwo starczy żeby ogarnąć wszystko. Na plus też Open PvP i to, że gra nie prowadzi Cię za rączkę.
Polecam~~~

Warframe ;v