Czy jest sens grać bez Eso+?

Tak jak w tytule czy jestem w stanie dobrze się bawić bez abonamentu i czy jestem wstanie grać na równi z ludźmi posiadającym ten abonament? Czy raczej to nie ma sensu bo nie zdobędę odpowiedniego gearu czy coś

Są tak na prawdę tylko 2 zasadnicze różnice między posiadaniem Eso+ a jego brakiem:

  1. najważniejszy i najwygodniejszy czyli craft bag :slight_smile: coś za co ludzie zapłaciliby pewnie równowartość nowego dodatku aby mieć na zawsze. Daje on nielimitowany pojemnościowo osobny pojemnik na wszelkiego rodzaju zbierane materiały do craftu więc oszczędza czas na bieganie do miasta i banku / rozsyłanie materiałów na inne postacie. Każdy materiał który podniesiemy / uzyskamy z rozbierania broni automatycznie przenosi się do tego pojemnika z którego też automatycznie jest pozyskiwany jak chcemy coś wyprodukować. Przewagi jakoś sporej nie daje ale na pewno oszczędza masę czasu i jest wygodny
  2. dostęp do wszystkich mniejszych DLC na które nie trzeba wydawać wtedy waluty premium czy to kupionej za $$ czy też za kasę w grze od innych graczy.

W sumie też jeśli myślimy nad zakupem waluty premium to bardziej się opłaca kupić ESO+ na miesiąc niż podobnie cenową paczkę tej waluty bo w sumie samo Eso+ daje też za każdy miesiąc jaki mamy walutę premium.

Po za tym żadnych różnic nie ma i spokojnie można grać bez ESO+ po porstu będziemy więcej czasu poświęcać w przypadku gromadzenia materiałów i ciułania golda na kupno waluty premium od innych graczy.

2lajki

Czyli ogólnie to tak czy siak potrzebuje te dlc?

Nie potrzebujesz, zawartości w samej podstawce jest na miesiące gry aby zrobić wszystko na 100% a jak dorzucisz do tego 3 duże dodatki + 4 który będzie miał premierę teraz to zawartości masz tyle, że… oczywiście grając i tak będziesz w końcu chciał mieć te mniejsze dodatki a to dla gildi zabójców aby pobawić się w zlecenia assasyna itp ale to z czasem kupisz sobie wymieniając walutę z gry na golda.

Podsumowując bez Eso+ da się spokojnie grać i odblokować sobie wszystko za walutę z gry. Jak grałem do 2 dodatku chyba Summerset to 90% ludzi z gildi którzy mieli kupione Eso+ miało je tylko dla Craft Baga bo jak stwierdzili, twórcy doskonale zdali sobie sprawę, że ludzie są leniwi i lubią wygodę xD i to chyba powód dla którego większość opłaca Eso+

1lajk

O to dzięki za pomoc bo chciałem pograć do premiery New World a nie chciałem inwestować jak by się okazało ze po 2 miesiącach porzucę dlatego pytałem czy da się bez tego grać

Ciezko sie gra bez craft bag’a co chwile przepełniony plecak sie ma , wiem bo grałem w tygodniu darmowym i było to problematyczne bo musialem wywalac wszystkie rzeczy od craftu , a eso ma to do siebie ze jest duzo rzeczy które sa 0 golda warte zanim ich nie przerobisz itp.
Dodatkowo ciężko troche z buildem bo niektore skille sa za dlckami - np zabójstwo - z dodadku thief guild.