Czy jest sens zaczynać na serwie x50 H5 który ma 3 tygodnie?

Ostatnio sobie upatrzyłem l2 destiny.ws, Grand opening był 15 czerwca

Wiecie jak to jest z privami, one cechuja sie raczej krótkim żywotem

Nie chodzi mi w sumie o jakieś osiągniecia w pvp,
Lubie raczej progress, ulepszanie gearu, zdobywanie endgamowych itemów itp

na rynku serwerów l2 jest raczej posucha,

Zastanawiam sie czy opłaca mi sie inwestowac czas, bo jednak wbicie lepszych itemów to conajmniej dwa tyg dla takiego nooba jak ja

a tutaj inni zaczeli już 3 tygodnie wcześniej

Co o tym myślicie

Jak z waszej perspektywy według was wygląda cykl życia na serwerach mid rade h5 ?

opłaca się nawet i zaczynać po roku jeśli gra Ci się podoba. Idąc tym tokiem rozumowania to żadna gra MMO nie miałaby sensu bo ludzie zaczęli wcześniej :wink: graj i baw się dobrze po prostu :slight_smile:
Ja swojego czasu (z 15 lat temu jak nie lepiej) grałem na ruskim serwerze Abyss na x300 i mimo, że zacząłem grać jak serwer miał już z rok to jakoś nie przeszkodziło mi to w grze i w zebraniu porządnego sprzętu :wink:

Jednakże jego wątpliwością nie jest to czy dogoni innych, ale to czy np po miesiącu mu serwera nie zamkną.

@topic - ekspertem od privów L2 nie jestem, ale podejrzewam że działa to tak jak z wszystkimi innymi. Czyli trzeba wybadać kto ten serwer postawił, czy już wcześniej coś utrzymywał itd. Z szybkiego zerknięcia okiem wydają się być w porządku, jedynym pytaniem wartym zadania jest : czy jak otworzą ten nowy serwer x15, to czy gracze się nie przeniosą na niego? Na to nie odpowiem, ale w mojej opinii nawet te x15 to jest za dużo, a x50 tym bardziej xD. Jednakże jak cię nie interesuje serwer x15 to raczej możesz próbować tego x50, część graczy pewno ucieknie, ale myślę że te 2-3k powinno zostać :slight_smile:

Wszystkie privy x50 stoja po miesiac poczym sa stawiane pod inna nazwa aby doic frajerow co za kazdym razem kupuja top sprzet z IS.