Czy jest WORTH?

Siemanko mam pytanie a w zasadzie kilka:

  • czy warto jeszcze grać w TERE? no wiecie spadki fps bo optymalizacja no i troche to stare ale jare tylko że wkur***** mnie ta optymalizacja no takie spadki że po prostu nie da sie tego ogarnąć a co gorsza przeszkadza to w rozgrywce czyt to pvp czy pve.

  • czy warto kupić teso (the elder scrolls online) z dodatkiem summerset kosztuje około 100zł g2a 75-100zł to trochę jest a ja lubię terę a raczej jej combat system to proszę o poradę czy mi się spodoba ta gra pod względem systemu walki/.? i jak w ogóle wygląda sytuacja z TESO?

  • Czy może poczekać na inny mmorpg ? i ile czasu ?

  • maple story 2 ok ale cukierkowa grafika i ta gra jest specyficzna a ja poszukuje coś podobnego do tery combatem i grafiką [może byś lepsza grafika]

  • Na new world to se poczekamy więc meh.-.-

                   Zapraszam do dyskusji!

A więc:

  1. W Terę grałem i jak spora część ludzi mówi na EU serweerach jest P2W i co raz mniej ludzi, podobno na NA serwerach opłaca się pograć tylko ping większy.

  2. Jeśli lubisz świat, system walki i rozwoju postaci Ci pasuje to tak opłaca się. Gra ma masę rzeczy do robienia, świata do zwiedzania, dungi / rajdy / pvp / questy fabularne jak i dla gildi. Do tego sporo osób biega.
    Jeden z minusów który mi przeszkadzał, nie czuć za bardzo podczas gry potęgi postaci bo świat się skaluje do Twojego lev.

  3. Nie za bardzo jest na co czekać bo nie ma nic z bliską datą premiery. To co wydaje się ciekawe jak dla mnie to Ashes of Creation, dużo ludzi co brało udział w zamkniętych testach alfa pisało dość dobrze o grze, ale to cóż najwcześniej raczej 2020 rok.

  4. Zacząłem dziś grać, jak na razie gra ok, świat cukierkowy jak i część pierwsza ale wypowiedzieć się będę mógł jak pogram dłużej niż kreator postaci i 1h gry

Ogółem w świecie mmorpg jest mała stagnacja, azjatyckie crapy które się co jakiś czas pojawiają nie porywają, tytuły w które warto grać wymieniane są co kilka nowych tematów. Raczej na nic nowego nie ma co liczyć i ewentualnie trzeba dobrać pod siebie coś z tytułów na rynku i grać albo sobie odpuścić MMO :slight_smile: