Czy jeszcze warto?

Warto jeszcze raz zagrać? I jak wygląda sytuacja z populacją? I jaki build wyciąga najlepszy DPS?

To naprawdę zależy od twojego gustu. Populacja jest duża największa na lokacjach na najwyższy poziom i na najniższy ale po między też się coś znajdzie. Grałem w Rifta ale mi się znudził nie lubię ciągle w kółko robić takich samych questów zabij przynieś zbierz itp. Build z najwyższym dpsem hmm to zależy na czym pve pvp polecam shard Zaviel dużo polaków i polska gildia a zobacz sobie na you tubie buildy od seatinmanoflegends i grimgamingrift na pvp jest grim seatin na wszystko mam nadzieję, że pomogłem.

Warto jeszcze raz zagrać? I jak wygląda sytuacja z populacją? I jaki build wyciąga najlepszy DPS?

o to sie nie masz co martwić, bo możesz sie teleportować między serwerami, po prostu trion zrobił to po mistrzowsku - chcesz pobawić się na pvp? prosze bardzo, sekundka i jesteś na blodironie :D - nie wspomnę, że przez to zbieractwo czy farmienie mobów jest błyskawiczne, zamiast czekać aż ci się zrespawnuje skałka/mobek , p[rzeskakujesz między seerwerami jak między channelami i voila :D

Co do depsa - jak czasami biję event bossa i patrze na RiftDamageMeter to nic nie przebija maga, a le w jakich oni sa bildach nie mam pojecia, bo mój mag ma dopiero 52, a na cap levelu mam sina/rangera

Na ten moment top dps wyciaga Roque Nb i nb/sin jesli chodzi Ci o end game rajdy :)

w rifcie o populacje nie masz co sie martwic poniewaz jest ten system zwiekszania/zmniejszania lvli do dungow, instant adventure itp, wiec nie raz 20 lvle robia adventuresy z 60 lvlami

Warto jeszcze raz zagrać? I jak wygląda sytuacja z populacją? I jaki build wyciąga najlepszy DPS?