Czy komp da radę pociągnąć?

Witam. Zastanawiałem się nad spróbowaniem swoich sił w Docie 2, ale zastanawiam się czy mi pójdzie i będzie mógł swobodnie grać chociażby na low? Mój PC to Athlona 64 x2 4200+, 4gb ramu i 8600gt. LoL chodzi bez problemu na średnich i 5v5 nie mam najmniejszych problemów z klatkami, ale nie wiem jak Dota 2.

Na luzie tobie pójdzie. Na moim 5-letnim złomie chodzi na full detalach. Widzę, że dalej nie możesz znaleźć czegokolwiek dla siebie przez to, że nie ma nikogo do EQ 1 ;d

Dzięki za odpowiedz. W EQ1 już mam z kim grać, ponieważ dołączyłem do gildii i gram z zagranicznymi ludźmi :)

Brat z mat-inf mówi, że ruszy, ale na wysokie(nawet średnie)detale nie masz co liczyć, ale to zależy od rozdzielczości. W sklepie na steamie jak wejdziesz w jakąkolwiek grę to masz niżej napisane wymagania :)

Ja kiedyś z crrackedem się przymierzałem, ale miałem jakieś problemy z płynnością EQ 1 :/

Napisz do mnie PW ze swoim GG czy coś to obgadamy i wam pomogę. Grę trzeba ustawić na dwa rdzenie lub więcej, ponieważ odpala się na jednym :)

Pójdzie ci spokojnie, o dziwo w docie powłącząłem wszystkie piedrdoły graficzne, i chodzi lepiej niż lol, chociaż w lolu wycisnę te medium :P.

Dote 2 odpalisz nawet na maksymalnych detalach przy ~60 fpsach, ale niemiło się robi w trakcie większych walk, fpsy wtedy spadają koszmarnie.

Witam. Zastanawiałem się nad spróbowaniem swoich sił w Docie 2, ale zastanawiam się czy mi pójdzie i będzie mógł swobodnie grać chociażby na low? Mój PC to Athlona 64 x2 4200+, 4gb ramu i 8600gt. LoL chodzi bez problemu na średnich i 5v5 nie mam najmniejszych problemów z klatkami, ale nie wiem jak Dota 2.