Czy ktoś gra?

Witam serdecznie wszystkich czy gra ktoś jeszcze w Lotro? Czy są może jakieś polskie Gildie? z ts3 oczywiście? W sumie chyba to kinship ale nie wiem czy nie kaleczę. Bo chciałbym pograć w jakieś dobre MMO najważniejsze dla mnie to grafika klimat i przedewszystkim duzo osob w Gildii ktore uzywaja ts3...

proponowałbym inne forum :] (o tematyce tej gry)

@UP Czemu? To jest forum o tematyce MMO (każdym btw. ) . Więc to raczej cienka propozycja, teraz generalnie mało ludzi z forum jak widze w to gra,kiedys grałem ale Pay2Win :(

Aż tak zepsuli grę? Grałem to jak miało jeszcze model subskrypcyjny, ale potem podczas transformacji w free to play, skasowali mi konto z postacią - nie byłem w stanie go odzyskać nawet poprzez interwencje w obsłudze klienta. Teraz zastanawiałem się właśnie nad powrotem. Gra miała swój klimat i pewnie dalej go ma.

Niestety,sam bym pograł ale szkoda mi pieniedzy,bo kilkunastogodzinny grind na quest packi mi się nie uśmiecha :/. Ew. jak będę miał czas to zobaczę co i jak,może z nowymi patchami przybyło free contentu :D

Witam serdecznie wszystkich czy gra ktoś jeszcze w Lotro? Czy są może jakieś polskie Gildie? z ts3 oczywiście? W sumie chyba to kinship ale nie wiem czy nie kaleczę. Bo chciałbym pograć w jakieś dobre MMO najważniejsze dla mnie to grafika klimat i przedewszystkim duzo osob w Gildii ktore uzywaja ts3...