Czy mi odpali i kilka pytań

Witam.

Czy RoM odpali na tym sprzęcie?

Intel® Celeron® CPU

E3400 @2.60Ghz

2.59GHz,1,99 Gb RAM

Karta graf.

-Intel®G33/g31 Express Chipset Family

Pytam bo nie wiem czy warto sciagac jesli nie odpali ;]

Oraz drugie pytanie ...

Nie wiem kim grać ale szukam takiej postaci która by mi sie nie nudziła była Dobra w expie i PVP...Ale głównie chodzi mi o EXP...

Oraz oczywiscie żeby fajnie wyglądała bo co to za postać która wygląda jak wyjdz z tąd i nie wracaj ;]

Z góry dzieki za odp

Dał bym jakiegos + albo cos ale nie wiem czy sa ;]

aha i Sciagne lekkiego Klienta !

Odpali ale będzie się tak cięło, że będziesz miał pokaz slajdów a nie granie. Na tym procesorze i karcie graficznej zapomnij o jakimś graniu w ROM!

To tak żeby nie zakładać NEW Topic, czy ja BD mógł normalnie pograć, to znaczy bez pokazu slajdów:

Procek: 3,5 Ghz

RAM: 3 Gb

Grafa: nVidia geForce 6500 LE 256mb

No i interesuje mnie gra postacią typu Rycerz/Tank [miecz i tarcza] albo jakiś Crusader[dwa miecze], jeśli taka postać istnieje, proszę o napisanie, jaka to... ^^

Jak zamierzasz grac w RoM-a to lepiej przygotuj sie na to,ze tam bez IS na dluzsza mete nie pograsz :D

Czyli mogę spokojnie ściągać, rozumiem że BD działać?? ^^

Czyli mogę spokojnie ściągać, rozumiem że BD działać?? ^^

Tak...

Nadal nie usłyszałem odpowiedzi kim najlepiej grać...

Tym kim ci się najwygodniej grało w innych grach.Wytęż swój umysł i pewnie do tego dojdziesz...

-Intel®G33/g31 Express Chipset Family

Oryginalna karta graficzna intela( kopia SiS'a: SiS Mirage Graphic).

Hmmm...

Będzie działać na ocenę: 3/8 od Kart Grfaicznych typu GT200~600, ponieważ w karcie wystepuje równoległość.

I jeszcze jedno ! WAŻNE !!!

Jeżeli będziesz grać w gry typu RoM to najlepiej graj 1h dziennie, bo ja grałem w RoM'a ok. 3h, skutek :

poważny, ponieważ zrobiła się wielka kropka na ekranie laptopa/komputera i się rozszerza.

Jeżeli będziesz grać w gry typu RoM to najlepiej graj 1h dziennie, bo ja grałem w RoM'a ok. 3h, skutek :poważny, ponieważ zrobiła się wielka kropka na ekranie laptopa/komputera i się rozszerza.

Nie, no. Hahahahha. Człowieku dobrze się czujesz? Jak ja nolifowałem w RoM'a to w soboty był uruchomiany na ponad 8godzin+granie w tygodniu, a monitor działa do tej pory...

Jeżeli będziesz grać w gry typu RoM to najlepiej graj 1h dziennie, bo ja grałem w RoM'a ok. 3h, skutek :poważny, ponieważ zrobiła się wielka kropka na ekranie laptopa/komputera i się rozszerza.

Hahahahahha to rzeczywiście od tego że grasz w RoM-a 3h dziennie xD Jesteś takim kretynem czy to był cienki dowcip? ;d

Mój komputer chodzi 24/7 i go nie wyłączam mimo że nie jest maszyną najwyższych lotów (dałem za niego 1k). Kupiłeś po prostu gówniany monitor z wadą która wyszła po czasie albo biłeś w niego z baseballa...

#sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymać :D To zupełnie jak z tym typem co na lagi kazali mu skracać kabel od klawiatury i kręcić przy tym filmik (była kiedyś taka historia :D)

Witam.

Czy RoM odpali na tym sprzęcie?

Intel® Celeron® CPU

E3400 @2.60Ghz

2.59GHz,1,99 Gb RAM

Karta graf.

-Intel®G33/g31 Express Chipset Family

Pytam bo nie wiem czy warto sciagac jesli nie odpali ;]

Oraz drugie pytanie ...

Nie wiem kim grać ale szukam takiej postaci która by mi sie nie nudziła była Dobra w expie i PVP...Ale głównie chodzi mi o EXP...

Oraz oczywiscie żeby fajnie wyglądała bo co to za postać która wygląda jak wyjdz z tąd i nie wracaj ;]

Z góry dzieki za odp

Dał bym jakiegos + albo cos ale nie wiem czy sa ;]

aha i Sciagne lekkiego Klienta !