Czy nadal często

Czy jeszcze często na niższych lvlach idzie spotkać ruskich którzy to jak tylko padną, zaczynają sobie śpiewać na czacie głosowym itp.

Zmuszających ludzi swoim zachowaniem do opuszczenia rozgrywki??

Powiem ci ze jakoś od 2 tygodni jest ich mniej i w ogóle jakiś większy poziom prezentują

Nie. Sam tak często robie XD

Mi się chyba tylko raz zdarzyła taka osoba.

Ruskich oczywiście jest sporo i potrafią zdenerwować. Trzeba po prostu nauczyć się cierpliwości i nie zwracać na nich uwagi.

Powiem tak mam 168 lvl w Docie, bez ruskich gry nie znajdziesz, to jest plaga i pewnie nigdy się to nie zmieni ..

Wciskasz mute i po problemie.

pisz, że nie lubisz putina i jesteś za Ukrainą milczą wtedy : sprawdzone potwierdzone :D

EEE to nie nawet nie ściągam, z drugiej strony to ruskie mają swój serwer na którym mogą grać, to czemu grają na serwerach EU.

I tylko ludzi wyprowadzają z równowagi???

Dlaczego grają na EU ? Też się zastanawiałem, zapytałem się jednego ruska a on mi odpowiedział " Bo pewnie myślą, że załapią lepszego skilla na EU xd ". Dalej jest dużo rusków, choć taki postęp, że niektórzy potrafią co nieco po angielsku. Zawsze jak mnie któryś denerwuje, to daje mu report za komunikacje, a potem mutuje ( rozwijasz staty, i tam masz taki mini głośnik pod złotem jak się nie myle ).

EEE to nie nawet nie ściągam, z drugiej strony to ruskie mają swój serwer na którym mogą grać, to czemu grają na serwerach EU.I tylko ludzi wyprowadzają z równowagi???

Ruski to jakieś zło, czy co ? Gracz jak gracz nie każdy chce ci popsuc zabawę. To co do każdego kraju osobny region tak ?. No chyba, że trafisz na premade ale dogadac się da.

Swoją drogą nieźle ocenienie gry po języku narodowości no to masz rację nie zaczynaj w to grac ;)

Czy jeszcze często na niższych lvlach idzie spotkać ruskich którzy to jak tylko padną, zaczynają sobie śpiewać na czacie głosowym itp.

Zmuszających ludzi swoim zachowaniem do opuszczenia rozgrywki??