Czy opłaca się grać w Lineage 2 w 2022r? Jak tak to gdzie?

Planuje sobie popykać w L2 po 10 latach przerwy xD w którą wersje warto teraz grać? bo widzę, że jest chyba 5 wersji; Lineage 2, Lineage 2 Classic, Lineage 2 4game, Lineage 2 Aden, Lineage 2M ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż głowa boli

Gdzie teraz najwięcej osób gra? Chyba, że jakiś prywatny?

1lajk

W skrócie, każdy oficjalny serwer l2 jest pay to win. Serwery prywatne powstają jak grzyby po deszczu i jeszcze szybciej padają. Dzieje się tak dlatego że obecne community l2 to miękkie faje, które jak dostają po dupie to zmieniają serwer zamiast farmic - bo tak łatwiej.
Jedyny priv który sobie radzi, posiada spory online i stoi już dłuższą chwilę to l2 reborn. Niestety albo stety jest na interludzie.

Oczywiście ze warto. Mimo tego że gram w różne gry to zawsze na koniec wracam do L2. Teraz wielu graczy czeka na otwarcie nowego serwera Valhala inni siedzą na Reborn. Trochę niedobitków na oficjalu. Do zobaczenia w grze.

Te privy są tylko dla ludzi obeznanych z grą, czy osoba która pierwszy raz gra też da radę się odnaleźć?

Polecam l2 reborn, tam nowi gracze się odnajdą najlepiej.

Są może jakieś poradniki, co robić od 1 lvl itp.? Np. oprócz lvlowania jakiś craft/inne rzeczy przydatne do późniejszej gry?

L2 Reborn jak coś mogę pomóc :slight_smile:

Witam , sam jestem graczem l2 i serwer naprawdę pęka w szwach , polecam serwer :slight_smile:

Sam od jakiegos miesiaca gram na L2 Reborn x3 i jest wysmienicie. Online jest ogromny, za 1,5 msc lacza z Reborn x1 wiec online bedzie jeszcze wiekszy. Sam plan jaki postawili tworcy serwera wedlug mnie jest super, za pare msc zacznie sie aktualizowanie kronik, ktore skonczy sie kiedys na wskoczeniu w H5. Wyglada to wszystko naprawde bardzo fajnie i jako osoba, ktora spedzila x lat na offie, a w calym L2 kiedys spokojnie z 10 lat jak nie wiecej goraco polecam ! :slight_smile:

L2 Reborn brzmi całkiem dobrze, może też zagram… zazwyczaj przeglądam serwery H5 więc nie było mi wiadomo jak to wygląda, ale jak będą update na kroniki inne to może warto. Czym nie warto lub warto grać na Interlude?

Do farmy destro pod mass pvp luki. Oly to paladyn, pp, tk, glad, tyrek. Jak o czymś z core postaci na IL zapomniałem napewno ktoś coś doda.

Z ciekawszych serwerów polecam też Elmorelab - projekt z dużą populacją, który trwa już od dłuższego czasu (Od C1 do obecnie prowadzonego C4) z przyszłą aktualizacją do C5.

Ja zapraszam na Temide.

Gram na tym serwerze od jakiegoś czasu, mogę powiedzieć, że bardzo mi przypadł do gustu. Po nastu latach wróciłem do L2 i błąkałem się po różnych dziwnych “tworach” mając w pamięci stare dobre czasy L2.
Nigdzie nie udało mi się zagrzać miejsca ale Temida okazała się strzałem w 10. Dla nowego gracza łatwo jest się wykoksać, później też jest co robić.
Gracze są pozytywnie nastawieni, a jak już zagrzejesz miejsce w klanie w który “prowadzi wojenki” to i wrogowie są pocieszni. Jak by co, na razie raczej baty dostajemy ale jest fajnie. Na nudę nie ma co narzekać.

Ogólnie zapraszam wszystkich.

Potwierdzam słowa przedmówcy i również zapraszam na Temidę. Także szukałem czegoś spokojnego, z niewielkim, ale stałym online, który leniwie rośnie. Sporo pomocnych osób, które na początku wspomogą sprzętem, bez względu do której ze stron dołączysz. Codziennie kilka eventów, pvp na siege i epikach, pomocni GM, aktywny discord, bieżące aktualizacje, weekendowe bonusy.

Zbliża się jesień, sporo osób będzie chciało w coś pewnie poklikać, warto wpaść i sprawdzić :slight_smile:

Również dołączam się do dwóch poprzednich postów i zapraszam na miły, spokojny serwer. Pomocna administracja, jeden z lepszych serwerów na jakim ostatnio grałem. Serwer stabilny- nie ma strachu, że po miesiącu padnie.

A ja zapraszam do lektury.
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=64649.25
Admin bluzgajacy graczy? Taaa to jest coś na co chętnie poświęcę swój wolny czas…

Hej, niedługo rusza nowy projekt najlepszej edycji Lineage 2, jaka dotąd wyszła - czyli Classica. Od kiedy oficjalne serwery zostały pozamykane (sama straciłam 5 lat grania na offie… kiedy zamykali serwer Skelth), nie ma za bardzo gdzie pograć w l2 Classic na niskich ratach. Tymczasem już 2 grudnia 2022 otwiera się low rate serwer właśnie Classica, pliki oficjalne, czyli żadnych javowych migren. Community ładnie rośnie, myślę, że warto dać serwerowi szansę. Zwłaszcza jeżeli ktoś dawno nie grał w l2 i chciałby poczuć te stare emocje jeszcze raz.

Stronka: https://l2resurrected.com
Pełny opis serwera: https://forum.l2resurrected.com
Discord (wbijajcie!): https://discord.gg/k5VcVXyQ

Raty:
XP: x3
SP: x3
ADENA: x3 (amount)
DROP: x1 (chance)
SPOIL: x1 (chance) x1 (amount)
QUEST: x3 (xp/adena)
Raid Bosses: x1 (chance)