Czy opłaca się grać w Lineage 2 w 2022r? Jak tak to gdzie?

Planuje sobie popykać w L2 po 10 latach przerwy xD w którą wersje warto teraz grać? bo widzę, że jest chyba 5 wersji; Lineage 2, Lineage 2 Classic, Lineage 2 4game, Lineage 2 Aden, Lineage 2M ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż głowa boli

Gdzie teraz najwięcej osób gra? Chyba, że jakiś prywatny?

1lajk

W skrócie, każdy oficjalny serwer l2 jest pay to win. Serwery prywatne powstają jak grzyby po deszczu i jeszcze szybciej padają. Dzieje się tak dlatego że obecne community l2 to miękkie faje, które jak dostają po dupie to zmieniają serwer zamiast farmic - bo tak łatwiej.
Jedyny priv który sobie radzi, posiada spory online i stoi już dłuższą chwilę to l2 reborn. Niestety albo stety jest na interludzie.

Oczywiście ze warto. Mimo tego że gram w różne gry to zawsze na koniec wracam do L2. Teraz wielu graczy czeka na otwarcie nowego serwera Valhala inni siedzą na Reborn. Trochę niedobitków na oficjalu. Do zobaczenia w grze.

Te privy są tylko dla ludzi obeznanych z grą, czy osoba która pierwszy raz gra też da radę się odnaleźć?

Polecam l2 reborn, tam nowi gracze się odnajdą najlepiej.

Są może jakieś poradniki, co robić od 1 lvl itp.? Np. oprócz lvlowania jakiś craft/inne rzeczy przydatne do późniejszej gry?

L2 Reborn jak coś mogę pomóc :slight_smile:

Witam , sam jestem graczem l2 i serwer naprawdę pęka w szwach , polecam serwer :slight_smile:

Sam od jakiegos miesiaca gram na L2 Reborn x3 i jest wysmienicie. Online jest ogromny, za 1,5 msc lacza z Reborn x1 wiec online bedzie jeszcze wiekszy. Sam plan jaki postawili tworcy serwera wedlug mnie jest super, za pare msc zacznie sie aktualizowanie kronik, ktore skonczy sie kiedys na wskoczeniu w H5. Wyglada to wszystko naprawde bardzo fajnie i jako osoba, ktora spedzila x lat na offie, a w calym L2 kiedys spokojnie z 10 lat jak nie wiecej goraco polecam ! :slight_smile:

L2 Reborn brzmi całkiem dobrze, może też zagram… zazwyczaj przeglądam serwery H5 więc nie było mi wiadomo jak to wygląda, ale jak będą update na kroniki inne to może warto. Czym nie warto lub warto grać na Interlude?

Do farmy destro pod mass pvp luki. Oly to paladyn, pp, tk, glad, tyrek. Jak o czymś z core postaci na IL zapomniałem napewno ktoś coś doda.

Z ciekawszych serwerów polecam też Elmorelab - projekt z dużą populacją, który trwa już od dłuższego czasu (Od C1 do obecnie prowadzonego C4) z przyszłą aktualizacją do C5.