Czy opłaca się grać?

WoT jak najbardziej fajna gra spędziłem przy niej mnóstwo godzin ale jak kolega wyżej wspomniał @Yamiji hitboxy są śmieszne i czasami człowiek zastanawia się jak to strzał za zero , ale też czasami masz strzał z biodra i koleś wylatuje w powietrze ^^. WT zagrałem możę z 5 gier dlatego moja wypowiedź pewnie będzie zrównana z błotem bo się nie znam , ale jakoś odpycha mnie ta gra nie wiem dla czego taka strasznie sztywna jak dla mnie.

Dokładnie, ja pamiętam czasy jak WoT był takim taktycznym majstersztykiem. A to z dwoma innymi czołgami atakował się z górki, a to chowanie i wychylanie się za skały. Staranne celowanie w wieże lub zabawa w cichego snajpera. Ciągle tak jest, nie mniej twórcom zależy na jednym i to chyba zbyt przesadnie. Sam sobie odpowiedź na to pytanie czy warto grać - Ty masz swój własny gust, a My nie wiemy jaki.

Moim zdaniem dalej mozna pograc i super sie bawic :). Fakt, jest ta platna amunicja, fakt, z premium zarabiasz szybciej, fakt, sa czolgi premium ale wszystko ma minusy. Amunicja? Postrzela i jej juz nie ma/zostaje bankrutem xd. Premium? Nie boli, masz to samo po 2 grach :P. Czolgi premium? Sa slabsze od czolgow z danego tieru, ale za to lepiej sie nimi zarabia.

A i tak nic nie zastapi tej frajdy gdy swoim lekkim czolgiem zalatwiesz heavy tanka jezdzac wokol niego i strzelajac kiedy on probuje sie obrocic tak by cie trafic :D. Albo tego kiedy sie wkurzasz i jedziesz jakims malutkim czolgiem w uliczki i zabijasz z 8 czolgow, samemu majac prawie cale hp dzieki kątowaniu. I tego strachu czy jakis pocisk w koncu nie trafi w cb. I tej radosci kiedy jednak dobrze sie ustawiles i jestes nietkniety mimo władowania w cb z 40 pociskow :D

Hm... osobiście gram już 4lata?

Mam kilka X wiele VIII i jeden czołg premium, kupiłem AMX CDC za 120zł i to były jedyne 120zł jakie wydałem w tej grze.

Myślę że bez premium i bez czołgów premium jesteś w stanie pograć sobie i bawić się przy tym bardzo dobrze.

Szczególnie gdy znajdziesz sobie fajny klan.

Myślę, że warto spróbować. Wtedy będzie wiadomo czy było warto.

Zorientuj się czy gra Ci podpasuje. Możesz ją sobie przeciez za darmo i legalnie ściągnąć sobie z sieci

http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/mmo/

Zainstaluj sobie. Jeśli będzie Ci się dobrze grało to świetnie. Jesli nie to sobie odinstalujesz i właczysz coś innego. Inna dobra gra w klimatach wojennych to War thunder Jest to dobry symulator myśliwców wojennych oraz czołgów.

Dobry, pytanie do osób aktywnie grających w WoT, czy jest sens zaczynać prawie od początku (bez czołgów i $$ w portfelu), czy są jakieś inne lepsze gry o podobnej tematyce? I jak możecie jakie są plusy i minusy WoTa...

Kiedyś grałem i jakoś znów ochota na czołgi się pojawiła… :<