Czy Rift ma DUNGEONY?

Tak jak w temacie - Czy Rift ma dungeony? Mam tutaj na myśli coś typu WoW'a, automatycznego dobierania. Klikasz guziczek i dobiera ci innych ludzi na instancję. A jeżeli nie, to czy gra w ogóle ma jakiekolwiek dungeony?

Tak, rift ma dungeony, i ma dungeon Finder, dokładnie tak jak w Wowie na endgame masz także normal/heroic

Ma, od 15 lvlu, jest dungeon finder. Do momentu rajdow gra opiera sie na dungeonach ;)

heheeh poczytaj o tej grze a potem zadawaj takie "dziwne" pytania. Rift posiada grupe fine oraz dungeony które na najtrudniejszym poziomie są ciężkie do przejścia bez ogarniętej ekipy. Instancje w Ricie to wyzwanie dla gracza a nie jak w WoW'ie że pięcioletni dzieciak przejdzie z zamkniętymi oczami.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, wracam więc do Rifta. Przepraszam za nachalność, śpieszę się

Nie masz za co przepraszac :) Jestes nowym graczem a kazdy ma prawo pytac ! :)

Przepraszam za offtop no ale muszę to napisać:

heheeh poczytaj o tej grze a potem zadawaj takie "dziwne" pytania. Rift posiada grupe fine oraz dungeony które na najtrudniejszym poziomie są ciężkie do przejścia bez ogarniętej ekipy. Instancje w Ricie to wyzwanie dla gracza a nie jak w WoW'ie że pięcioletni dzieciak przejdzie z zamkniętymi oczami.

Uśmiałem się :D Na pierwszy rzut oka widać że skrobnąłeś jakiegoś priva i zgrywasz znawcę :D Polecam Tobie poczytać i pooglądać filmy z chellange modów w WoW'ie :)

Nie wiem jak w WoD, ale jednak raidy w rifcie to poziom wyżej w trudności niż raidy w WoW'ie :)

Tak jak w temacie - Czy Rift ma dungeony? Mam tutaj na myśli coś typu WoW'a, automatycznego dobierania. Klikasz guziczek i dobiera ci innych ludzi na instancję. A jeżeli nie, to czy gra w ogóle ma jakiekolwiek dungeony?