Czy TESO może się spodobać, jeśli cała seria TES mi się nie podobała?

Hej.

Pytanie jak w tytule, czy skoro nigdy nie byłem fanem TES, ani morrowinda, ani obliviona, ani skyrima, to czy jest szansa że TESO mi podejdzie ?
Jestem raczej graczem MMO niż singlowym, stąd single TES odpadają w przedbiegach.
Nie, żebym nie dawał kiedyś szans TES, ale ta seria wydawała mi się zawsze nudna pod względem ogromnego świata, który moim zdaniem jest po prostu za duży. Nie jestem graczem który lubi eksplorować, podziwiać widoki (bez względu na sprzęt, totalnie nie zależy mi na graficznych detalach i wszystkich och i ah). Idąc dalej, dialogi w TES zawsze mnie przerażały, lubię czytać książki (te prawdziwe), ale jak siadam do gry, to raczej nie chce czytać książek, ani długich dialogów. Czy w TESO jest podobnie ? mnóstwo fabularnych wstawek w dialogach, które, gdy kogoś to nie interesuje, nie wnoszą nic do gry ?

Raczej moze ci nie podejsc skoro nie lubisz eksplorowac bo glownie na tym TES’y polegaja. Swiat jest bardzo ladny, jesli ktos lubi czytac dialogi lub ksiazki tez jest opcja (ja tego nie robie), jesli interesuje cie pvp 1vX to idzie sie niezle pobawic a jak znajdziesz skillowa grupe to juz w ogole. Ja osobiscie robie PvE dungi dlc i triale, co do triali to stawiaja na poczatku wyzwanie potem je przechodzisz i na koncu starasz sie o jak najlepszy score jesli odpowiednio progressujesz. W grze mozna wiele rzeczy robic zalezy na co stawiasz.