Czy to przepadek konta?

Witam
po wielu latach próbowałem zalogować się na stronie GW2
Standardowo musiałem zrobić reset hasła bo już nie pamiętałem starego.
Przyszedł mail, hasło zresetowałem ale wyskoczył komunikat że konto jest zablokowane i żeby skontaktować się z supportem.
No i tu zaczyna się problem, nawet ticketa nie mogę wysłać bo nie pamiętam wszystkich danych np. wyświetlana nazwa konta, o numerze seryjnym nie wspominając.
Zna ktoś jakiś sposób na odzyskanie konta czy już przepadło?

Musisz im dać “coś”. Klucz skąd miałeś? Jak cyfrowo to powinien być na mailu. Może masz jakieś stare maile których screeny byś mógł porobić, nwm, np mail “dziękujemy za utworzenie konta”. To samo z nazwą konta/postaci. Kurcze, ja raz im podałem z 6 nazw jakich mogłem użyć, a i tak mi znaleźli konto xd.

Ps. Tylko czerwone gwiazdki są obowiązkowe. Więc nie musisz wszystkiego wypełniać. Ale jak wspomniałem, musisz im “coś” podać.

Nawet nie wiesz jak mi pomogłeś, wymagane są tylko czerwone gwiazdki, nie wiem dlaczego wcześniej nie mogłem tego pominąć i ticket wymagał wypełnienia np numeru seryjnego którego już nie mam a opcje ta jest bez gwiazdki.
Teraz sprawdziłem to i wiadomość do supportu udało mi się wysłać bez tej informacji. Dzięki :wink:

1lajk