Czy to są lagi?

Witam, ostatnio zacząłem grać w dotę i w każdym meczu miałem lekkie opóźnienie w ruchach mojej postaci, dokładnie mam na myśli to że jak kliknę w jakieś miejsce żeby moja postać tam poszła mija tak z pół sekundy zanim zareaguje, to samo z autoatakami ale tylko przy tych czynnościach mam takie odczucie, i teraz pytanie czy to są lagi czy tak ta gra działa?

Może chodzi o obrót postaci, czyli coś czego nie ma w lolu.

Ja nie mam żadnych lagów a gram codziennie.

Miałem podobny problem, gdzieś w opcjach pobierała mi się jakaś aktualizacja :P Poszukaj czy nic Ci się nie pobiera w grze

Reinstalka gry może Ci pomoże ewentualnie możesz mieć przysłaby sprzęt?

Od zawsze mam tak w docie, sprzęt w 100% nie, nie wiem, może te obracanie się postaci, ale nawet jak stoi przodem do punktu na który klikam?:DD

Od zawsze mam tak w docie, sprzęt w 100% nie, nie wiem, może te obracanie się postaci, ale nawet jak stoi przodem do punktu na który klikam?:DD

Internet?

Na pewno nie masz zaznaczonych serwerów US etc?

Ja miałem podobny problem jak grałem w oknie(z ramką też) gdy zmieniłem na pełen ekran problem zniknął. Jeżeli grasz w oknie spróbuj.

Byłoby fajnie gdybyś to nagrał, nawet telefonem jak Twój sprzęt na to nie pozwala i tu wrzucił. Bądź sam popatrzył na YT filmiki z owej gry i sprawdził, czy mają tak jak Ty.

Mi to wygląda na input lag'a. Wpisz w Google z dopiskiem Dota, może ktoś miał podobny problem.

Jeśli chodzi o lagi to w Dota to nie możliwe bo ta gra nie ma żadnych wymagań :P ale wracając do problemu sprawdź czy ktoś w meczu w którym grasz ma też tak bo być może HOST albo ktoś z graczy ma za duży ping i serwer spowalnia .

Czasem tak bywa że np. miałem Mecz a że mi ping skoczył to od razu kilka innych graczy miało problem z grą bo jako HOST !!! także warto zapytać się w grze i ustalić to ma ping i taką osobę Kickiem potraktować :D

Witam, ostatnio zacząłem grać w dotę i w każdym meczu miałem lekkie opóźnienie w ruchach mojej postaci, dokładnie mam na myśli to że jak kliknę w jakieś miejsce żeby moja postać tam poszła mija tak z pół sekundy zanim zareaguje, to samo z autoatakami ale tylko przy tych czynnościach mam takie odczucie, i teraz pytanie czy to są lagi czy tak ta gra działa?