Czy trzeba płacić?

Zrezygnowałem z DoC w momencie gdy usunięto możliwość zdobycia pieczęci bez wydawania realnej kasy. Czy coś w związku z tym zmienili? Czy można zdobyć najnowsze karty bez szkody dla portfela? ..,gdyby tak było może pokusiłbym się znowu zagrać.

I pytanie z innej beczki. Teraz tylko się gra taliami od Pakietu Podstawowego II wzwyż?

Sam wróciłem niedawno do DoCa.

Nie, nie możesz zdobyć najnowszych kart za golda. Najnowsze zestawy są za pieczęcie. Możesz grac również kartami z pakietu podstawowego I, ponieważ wprowadzono coś takiego jak formaty. Jest standardowy, który obejmuje pakiet podstawowy II wzwyż oraz otwarty, w którym można używać starszych kard.

Ludzie narzekają, że p2w, że skopali gre, ale mi jakoś po powrocie związanym z przemodelowaniem gry gra się o wiele lepiej niż wcześniej. (ale co kto woli)

Zrezygnowałem z DoC w momencie gdy usunięto możliwość zdobycia pieczęci bez wydawania realnej kasy. Czy coś w związku z tym zmienili? Czy można zdobyć najnowsze karty bez szkody dla portfela? ..,gdyby tak było może pokusiłbym się znowu zagrać.

I pytanie z innej beczki. Teraz tylko się gra taliami od Pakietu Podstawowego II wzwyż?