Czy tylko mi źle/średnio idzie

Takie pytanko, nie wiem czy ja jestem upośledzony czy co ale ja jestem słaby w pvp, czy to w fps czy w mmo, nie którzy łapią jakieś nowy tytuły i są w tym dobrzy. Teraz w wieku 24 lat jak ktoś mnie zabija w BF4 z tej samej broni w tym samym miejscu w ten sam sposób jedynie co robię to wzdycham i wychodzę, nie mam siły się denerwować. W bf1 absolutnie nie umiem kontrolować tych karabinów. Ktoś też tak ma?

Za słaba karta graficzna i za mało fps. Przez co ktoś widzi Cię szybciej i wyraźniej. Musisz też grać w jak najmniejszej rozdzielczości przez co modele postaci są większe i łatwiej trafić. Dobrze też mieć duży monitor by właśnie te modele były jak największe. Przy dobrym ustawieniu rozdzielczości i odpowiednim monitorze modele są do trzech razy większe niż na standardowej rozdzielczości full HD i monitorze 24cale.
Monitor musi być z matrycą tn żeby czas reakcji był mikroskopijny. Przy takim setupie w dwa tygodnie wbilem w CS globala a zawsze miałem golda.

Edit:
Zawsze przed gra odpal coś w stylu osu by przyzwyczaić wzrok do szybkich animacji i rozgrzać mięśnie.

wow tyle zależy od monitora, obecny monitor mam od komunii z 2008 roku xd obecnie zbieram na lepszy za około 600 zł.

Stare monitory są ok bo mają niska rozdzielczość ważne by było dużo cali i matryca tn.

1lajk

Dużo zależy od sprzętu i to nawet w tak mało wymagającej grze jak CS obraz_2023-09-08_145721972
A później przez ludzi ze słabym sprzętem mamy takie kwiatki :smiley:

Co Ty pierdolisz xD moze CRT mu jeszcze doradz.
Jak chcesz byc competetive w FPSy to spraw se cos z 1ms i 144hz

Ja wmawiam sobie ze jestem za stary zeby byc dobry w FPSy, reflex nie ten xD mniej boli :stuck_out_tongue:

Bo po części jest to prawda xD to gry gdzie liczy się czas reakcji, im jesteśmy starsi tym przeważnie ten czas spada + mamy obowiązki jak praca, rodzina, często mamy też inne hobby które np nie wymaga kompa / konsoli.
Przez to jest oczywistym, że np dzieciak który całe dnie po szkole / wakacje itp siedzi i gra trenując będzie lepszy, do tego jest młodszy więc i czas reakcji lepszy do tego wyćwiczony tysiącami godzin grania :smiley:

Zgadzam się, dlatego wymordowałem swoją rodzinę żonę i dzieci aby mieć więcej czasu na gre