Czy warto aktualnie grac w Diablo?

Witam
ostatni raz to grałem diablo w dniu premiery na ps3 mam kilka pytań co do gry
1)czy warto grac w diablo 3 czy czekać na 4 ?
2)jak dokładnie wygląda rozrywka na multiplayer i o co chodzi z tymi sezonami
3) ile jest aktywnych graczy jak na ten moment ?
Pozdrawiam

1 jak w kazda gre nie warto grac bo to strata czasu ale jezeli chcesz juz go stracic to czemu nie wtedy kazda gra jest ‘warta’ tego. Co do d3 - jezeli gra daje Ci fun to graj a nie pytasz innych o zdanie. Przeciez czy jak bedziesz gral w d3 czy w wow czy fife to nie uczyni Cie bogatszym/slawniejszym/leoszym/gorszym
2 multiplayer w d3 wyglada tak ze w grze moze byc max 4os. I mozecie robic dokladnie to samo jakbys gral solo - kampanie lub eksploracje a w niej bouties szczeliny itp
Ze sezonami chodzi o to ze co sezon (kilka miechow) mozesz stworzyc nowa postac sezonowa (kazdy kto chce grac sezon wtedy musi zrobic nowa) i grasz to co przedtem z tym ze zasadniczo jest to wyscig o jak najwyzsza szczeline. Poza tym sa jakies tam balansy itd ale generalnie w kolo macieju od lat tu sie za wiele nie zmienia. Po sezonie postac sezonowa staje sie nonsezonowa.
3 nikt Ci na to pytanie nie odpowie. Ale d3 to gra na max 4 osoby w party wiec wiesz populacja ma tu drugoplanowe znaczenie bo zakladajac ze np masz zalogowanych 5000osob to nie kest duzo ale w takiej gdze gdzie 4 os to max to codziennie przez kilka lat napotykasz nowe osoby.

A czy warto grać w cokolwiek? Lepiej poczytać albo poćwiczyć. Jak chcesz pograć to graj bo rozgrywka jest sympatyczna i dużo nie wymaga a zanim diablo 4 wyjdzie to wszystkie lodowce na tej planecie stopnieją.

Oczywiście że warto grać. Szczególnie gdy jesteś rodzicem zmordowanym po całym ciężkim dniu szarpaniny. Potrzebna jest regeneracja psychiczną i jakieś źródło dopaminy i endorfiny bez których człowiek nie funkcjonuje. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku.
Najlepiej grać w coś co nas czegoś nauczy i np pozwoli kiedyś uratować życie, np simracing.

MMORPG.PL -Forum dla sportowców i miłośników książki.

Do przejscia, 1 sezon sobie skocz i tyle. Pewnie nie wrocisz do gierki xd bo gameplay i mechaniki to path of exile. Diablo jedynie wyroznia sie dobrze poprowadzoną fabułą i światem z mniejszym progiem wejscia.

Gra uczy i bawi także warto :smiley:

Dobra widzę, że ludzie zamiast napisać coś konkretnego to pier***ą bez sensu. Jeden filozofuje, drugi naćpał się mefedronu i myśli że jest w Tibi.

Przechodząc płynnie do tematu - tak warto. Jeżeli lubisz casualowo sobie pograć to graj, na wyniki nie ma co patrzeć, chociaż jeżeli podpatrzysz dobry build w chwile będziesz gdzieś wysoko. Team zawsze się znajdzie, ludzie grają także luz. Najlepiej grać właśnie sezony, bo tam ludzi jest najwięcej, zdobywasz różne osiągnięcia i przedmioty, np. skrzydła. Nowy sezon się już zaczął, więc pewnie ktoś Ci zrobi “taxi” czyli szybki grind do max lvla, żebyś mógł skupić się na eq i robić zadania. I nie przejmuj się, nie stracisz czasu tak jak @Majki83 na złote myśli i kontemplacji nad czasem.

1lajk
  1. Zagraj, zobacz, ja gram - dla mnie warto :slight_smile: lubię sobie trochę demonów posiekać codziennie.
  2. sezon jest od daty do daty - to co uzbierasz w tym czasie to twoje. Możesz pościgać się w rankingach. Po końcu sezonu nie tracisz postaci tylko staje się nie-sezonowa, a cały zdobyty exp przechodzi ci do wszystkich nie-sezonowych postaci (osobno dla SC, osobno dla HC). Itemki możesz dowolnie między swoimi postaciami przekładać.
  3. graczy jest mało, od kilku sezonów, na team zawsze się znajdzie ktoś, ale jest o wiele łatwiej wbić do top 1000, przynajmniej HC (gdzieś ok 300-400 miejsca jestem a gram ze 2-3 dni bez nolife’a ;p). Już poprzedni sezon wykosił graczy, 2 tygodnie grania (z 18 co sezon trwa) i dalej skończyłem w top hc europe 600-700. Są aktywne gildie (ja gram solo) także znajdziesz kogoś do multi.

Tibii* się pisze.

  1. Ja czekam na 4 ale czy będę grać to zależy od postępów prac nad tą grą a czy warto grać w 3 nie ponieważ diablo 3 już się nudzi i ciągle to samo
    2 . multiplayer w d3 opiera się tylko o płacze o taxi natomiast sezony dają nagrody za wykonanie zadań
    3 generalnie jeśli chodzi o ogólny chat to zwykle 10-15 maks natomiast społeczności lub klany mają wiecej osób ale to tylko jak jest sezon

Ja wróciłem do PoE i jest git .