Czy warto Grać?

Witam, ostatnio myślałem czy nie pograć w wildstara i stąd moje pytania:

-Jak z populacją

-czy ciężko znaleźc osoby na raidy lub coś podobnego

-jak wygląda engdame

-Questownik / grindownik

Siema

1. Nie jest najgorzej z tym. Mam wrażenie że z populacja jest coraz lepiej choć nie mam na to dowodów.

2. Nie jest ciężko jak jesteś w gildii. Poza też jest możliwość iść np. z inną gildią ale sam ni testowałem, niektóre gildie szukają ludzi do raidu.

3. Raidy, daily queasty dungi, runy, pvp no jest co robić. Może być jeszcze craft i kolekcjonowanie zbroi petów itp np z world bossów.

4. Jak wbijasz poziom to przygotuje się na masę zadań. Mi to nie przeszkadzała jakoś systematycznie je robiłem i nie odczułem tego co inni.

P.S

Jeśli coś nie ma sensu to potem to poprawie bo teraz czasu nie mam nawet tego czytać :D

Dzięki za info : )

Moim zdaniem obecnie nie warto ze wzgledu na mala ilosc osob i naprawde jest dalej mala moze gdyby ogarneli sie wczesnije to mialo by to jakis sens chyba ze chcesz grac strikte raidy i tylko raidy ewentualnie dungi ktore po 2 razach juz nie sa trudne ;)

U nas na raidach w gildii bilans liczby graczy jest dodatni więc na pewno nie jest źle ;p a co do dungow to chyba na normalu kolega robil, bo nawet w gearze rajdowym niektórym sprawiają problemy ;p w drodze jest kolejny patch który powinien przyciągać duża liczbę graczy więc warto warto ;)

Witam, ostatnio myślałem czy nie pograć w wildstara i stąd moje pytania:

-Jak z populacją

-czy ciężko znaleźc osoby na raidy lub coś podobnego

-jak wygląda engdame

-Questownik / grindownik