Czy warto jeszcze pograć?

Grałem kiedyś w Neverwinter, ale przeszedłem na inną gierkę. Jestem ciekaw czy gdybym grał od zera to jeszcze warto pograć. Jak tam wygląda ekonomia i populacja?

Moim zdaniem nie warto, czasy się zmieniają i wszystko wypada kiedyś z mody. Jak kiedyś tibia była najpopularniejszą grą mmo tak teraz prawie nikt w to nie gra :)

Ostatnio nie mam w co grać, a w Neverwinter grałem tylko chwilowo, toteż ściągam, sprawdzę co i jak i dam znać, gra wydaje się być fajna fabularnie ze względu na umieszczenie w świecie Forgotten Realms, no ale zobaczymy jak to wyjdzie :)

Powiem tak : do 60 lvl z gorki. I ceny tanie i wszystko ladnie pieknie. Na 60 lvl juz sa problemy. Ceny astronomiczne (najslabsze uroki kosztuja od 100k do 300k, natomiast najlepsze grubo ponad milion, nie wspominajac o towarzyszach ktorzy kosztuja tyle samo lub kilka razy wiecej), a tempo zarabiania diamentow wolne przez limity (cos kolo 25 tysiecy na dzien) ;)

Neverwinter Online.. no właśnie. Dlatego nie było jej w artykule o top10 "najładniejszych" mmorpgów? A przy okazji tak jak w przypadku Tery zapytam was. Czy można coś osiągnąć zaczynając od zera? Nie interesuje mnie bycie "boskim" natomiast chce się dobrze bawić wśród reszty społeczności.

Pewnie, że można coś osiągnąć zaczynając od zera. :) Jak znajdziecie dobrą gildię, to spędzicie miło czas robiąc wspólnie eventy oraz instancje (oczywiście, jeśli dołączycie do ogarniętej, fajnej ekipy). Gra się bardzo przyjemnie. Jakby ktoś zaczął grać i potrzebowałby w czymś pomocy - proszę pisać do mnie na Anhaeyn@anhaeyn lub Josette@anhaeyn to pomogę, doradzę, pokażę co i jak.
@edit. Co do ludności, to sporo ludzi jeszcze gra, więc nie ma się co martwić o pustki. ;)

Ściągnąłem ze steam'a , odpaliłem. Gra się naprawdę dobrze. Nawet do grafiki nie mam zastrzeżeń. Gdzie naprawdę jestem pedantem pod tym względem. Czy znalazłby się ktoś do pomocy? Mentor w temacie gry? Bo już mi 5 punktów mocy rozdało się automatycznie. I nie wiem dlaczego :)

Swojego czasu strasznie naparzałem w Neverwintera i grało mi się bardzo przyjemnie (poza strasnie długim farmieniem diamentów na itemy itp) ale od czasu wprowadzenia dodatku z smoczą rasą ta gra przestała się dla mnie liczyć. Jeśli jesteś fanem dobrego pvp i liczysz tylko na to to daruj sobie tą gre :)

Ja raczej liczyłem na hybrydę... Dobre PvP i dobre PvE . Dobre - nie znaczy boskie:). Chodzi ci o to , że ta "płatna" rasa ma jakąś specjalną przewagę?

Te 5 punktów na początku samo się rozdaje, potem już sam będziesz rozdawał punkty. Jak będziesz miał jakieś pytania, to pisz.

Grałem kiedyś w Neverwinter, ale przeszedłem na inną gierkę. Jestem ciekaw czy gdybym grał od zera to jeszcze warto pograć. Jak tam wygląda ekonomia i populacja?