Czy warto kupić konsolę

Witam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem konsoli a dokładniej xboxa 360 oraz drugiej konsoli ps2 (tak ps2) jako dodatek żeby grać w starsze gry i je zbierać powiedzcie czy się opłaca kupić te konsole

Dodam jeszcze że man dobrego kompa a xboxa kupiłbym z dyskiem 4gb bo jest fajny zestaw od redcoon i z większym dyskiem jest za drogi

Nie chcę tu robić wojny fanbojów ale od razu mówię że nie kupię ps3

mod_ico.png
Posty można edytować

~Leman

Jeśli kupisz PS2, będziesz bardzo zadowolony, ponieważ baza gier jest ogromna, tania, a sama konsola nie jest już produkowana, co przekłada się na przyszły wzrost jej ceny. Co do X360, to mały dysk 4GB może być lekką przeszkodą. Nie pograsz na przykład w GTA 5, które wymaga instalacji i w inne gry tego typu. Musiałbyś sprawdzić czy gry, które Cię interesują wymagają instalacji. Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie konsol, to jestem posiadaczem PS3, X360, PS2(byłym) i X1, więc mogę obiektywnie wypowiedzieć się na temat każdej z nich. :)

Xbox z 4 gb, zapomnij. Ja mam z 60 GB i tak mam załadowany po brzegi. Dużo gier wymaga instalacji, głównie tych nowszych. Bez dysku umożliwiających ich instalacje nie pograsz. Do tego instalacja gry często jest opłacalna, nawet jeśli nie jest wymagana. Miałem też przez chwilę PS3 ale się pozbyłem, bo gry odstawały technicznie od Xbox'a 360.

Co do samego Xbox 360, to naprawdę polecam. Jest masa gier, za śmieszne pieniądze na allegro. Nawet jeśli gry wyszły na PC, to granie na dużym ekranie daje trochę inne doznania.

Edyta: Jeśli planujesz grać w Inkwizycję albo Cień Mordoru na starej generacji, to przygotuj się na słabe tekstury i doczytujące się obiekty przy nogach bohatera.

Jeśli będziesz chciał kupić PS2 to pisz do mnie na PW. Ja bym wziął PS3, bo ma lepsze exclusive'y. Ale domyślam się, że tylko Xbox, bo planujesz kupić z rgh. :)

Xbox 360 tylko z kinectem <3 ( mistrzostwo świata)

PS2 fajna sam mam 2 lecz w jednej padł wentylator , jest wiele dobrych tytułów w które trzeba zagrać i zawsze te championshipy jak to mowiłem z kolegami nawalania w tekena lub DB . Teraz nie wiem czy tak się robi że przychodzi ekipa impreza i nawalanie w gry . Fakt konsole mam około 10 lat ale jest warta uwagi , dotego psx jeszcze :P Miłej zabawy

Dysk może dostane do xboxa na urodziny od chresnego jak kupie xkloca oczywiście a tak podanym dziękuję za odpowiedzi które utwierdziły mnie w przekonaniu że warto jest kupić xboxa

Witam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem konsoli a dokładniej xboxa 360 oraz drugiej konsoli ps2 (tak ps2) jako dodatek żeby grać w starsze gry i je zbierać powiedzcie czy się opłaca kupić te konsole

Dodam jeszcze że man dobrego kompa a xboxa kupiłbym z dyskiem 4gb bo jest fajny zestaw od redcoon i z większym dyskiem jest za drogi

Nie chcę tu robić wojny fanbojów ale od razu mówię że nie kupię ps3

mod_ico.png
Posty można edytować

~Leman