Czy warto ? Świeżak

Witam ostatnio szukam gry do "pogrania" , nie mam zbyt wiele czasu, ale kiedy już znajdę chwilę wolnego, chciałbym mieć przy czym się rozerwać.

Chciałbym zadać kilka pytań bo widziałem jak gra się prezentuje na YouTube i powiem szczerze , bardzo ładnie to wygląda z zewnątrz.

1. Czy warto zaczynać ? Czy gra nie umiera?

2. Czy pvp jest ważnym i dobrze rozwiniętym elementem gry.

3. Czy jest p2w? jeśli tak to czy ogranicza się do kupienia jakiegoś vip'a czy może trzeba inwestować sporo pieniążków?

4. Gdzie i jak zacząć?

5. Czy jakaś gildia przyjmuje świeżaków?

PS. Przyznam najbardziej interesuje mnie PvP.

Ostatnio grałem ok. rok temu. Gra wydawała się bardzo fajna, Pvp głównie na arenkach, system non target bardzo fajny, bardzo zręcznościowy. Co do populacji to wtedy było całkiem ok. lecz nie wiem jak jest teraz. Było także wokół tej gry parę afer, które podobno nieco negatywnie wpłynęły na ekonomie in-game. Nie wiem jak jest teraz. P2W nie było. W IS same kostiumy, jakieś poty, pety. Nic nadzwyczajnego co dawało by komuś jakąś straszną przewagę. Myślę, że jeżeli chcesz sobie pograć dla zabawy, relaksu możesz śmiało wbić do gierki bo daje dużo frajdy. Tylko troszkę szybko się nudzi gdy gra się samemu (klepanie w kółko tych samych dungów do wydropienia x z y przedmiotów) ale to już moja uwaga. Grę od siebie polecam. :)

Pozdrawiam

Od siebie polecę, grałem jakieś 2 lata temu w 3 osobowej grupie. Przyjemna gra, nie dużo było takich które wciągnęły mnie od razu. Co do IS to nie zauważyłem zbytniego p2w. Od siebie mogę polecić grę, grałbym dalej ale straciłem swoją postać.

Polecam Gierke i oczywiście granie na EU ping na Arenach musi być niski bo na US sobie nie pograsz. Dużo eventów dodawanie dodatkowych klas postaci limitowanych gra jak na tyle lat to świetnie się trzyma, przeżyła młodsze pokolenia Crap-ów
i ciągle jest rozwijana.Co do populacji na niektórych kanałach godziny 14-20 są takie spadki fps od ilości graczy ze głowa mała Gildia Polska która tam stacjonuje ma sie bardzo dobrze to Czarne Owce gdy by nie moja firma Grał bym całymi dniami aż do 93 lvl aktualnie mam 49 lvl

A takie moje pytanko co do PvP , tylko Arenki ?

tylko Arenki

Zalezy co rozumiesz przez p2w, zeby miec zabezpiecznie ze nie spali itemkow od +6 potrzebujessz jelly z is lub od innych graczy. Kostiumy kiedys nie dawaly takich bostoow do stat jak teraz,osobiscie uwazam ze przesadzili, przedmowcy maja troche nieaktualne informacje a keymaster ma 49 poziom i mu laguje?Dziwne

Najwiecej ludzi: SEA>NA>EU

Ja osobiscie porzucilem gre na eu i gram teraz na NA, z powodu cen i populacji. Jak takze calkiem fajnie ze devsi (Eyedentity) przejeli NA a w ostatnim czasie nawet zaczeli sie porozumiewac ze spolecznoscia na forum. Na NA mam ping 250 , dobry na PVE a na pvp nie chodze. Jak na razie to tyle, moze potem cos dopisze.

Co ma poziom do lagów lagi są w godzinach szczytów, kiedy w mieście gracz an gracza wchodzi ,są takie dni szczególne weekend jest sporo polaków i polska aktywna gildia to są informacje z pierwszej ręki
SEA>NA> EU tak wygląda z populacja ale jeżeli chodzi o jakość pvp (które w tej grze jest kozak) to SEA

Problemem dla mnie jest fakt , że jedyne PvP to Arenki :(

Gorąco polecam wersje angielską sporo ludzi , na pvp zawsze znajdziesz kogoś 10v10 , 1v1 lader . Fakt open pvp niema ale jeżeli masz ochotę na ostrą rozpierduchę to jest sporo map . Kilka trybów na pvp znajdziesz .Na serwerze trwa event , że po ukończeniu kilku main qestów dostajesz 80 lvl postaci , jeżeli przedtem miałeś jakąkolwiek postać na koncie . Polaków jest skąpo ale mamy małą gildie . Darmowe DNP za które możesz zakupić coś w IS . Z pingiem na pve niema problemu na pvp jest lekko odczuwalny ale mocno nie przeszkadza . Gra nie prowadzi cię za rękę ,możesz robić qesty lub grindować .

Szczerze nie polecam pvp porażka Gear Master jest tak irytujący sama klasa wybacza błędy bo ma masę cc, do tego sra summonami i wieżyczkami. To nie jest fajnie walczyć przeciwko temu czemuś, skąd to wiem bo sam grałem właśnie Gear Masterem.

Szczerze nie polecam pvp porażka Gear Master jest tak irytujący sama klasa wybacza błędy bo ma masę cc, do tego sra summonami i wieżyczkami. To nie jest fajnie walczyć przeciwko temu czemuś, skąd to wiem bo sam grałem właśnie Gear Masterem.

Gear master jest bardzo dobry na pve a na pvp jeżeli nie rozstawi wieżyczek to raczej słabo a cd trochę trwa można szybko go zabić bo ma low hp i defa .

Grałem w DN od poczatku serwera EU i jedyne co moge Ci teraz poradzic, jako osobie, szukajacej gry PVP (ja grałem w 100% PVP), to jedno - uciekaj od tego tytułu.

Siemka jak populacja na cherrycredits ? ktoś coś wie ? i jaka to wersja, SEA ?

Witam ostatnio szukam gry do "pogrania" , nie mam zbyt wiele czasu, ale kiedy już znajdę chwilę wolnego, chciałbym mieć przy czym się rozerwać.

Chciałbym zadać kilka pytań bo widziałem jak gra się prezentuje na YouTube i powiem szczerze , bardzo ładnie to wygląda z zewnątrz.

1. Czy warto zaczynać ? Czy gra nie umiera?

2. Czy pvp jest ważnym i dobrze rozwiniętym elementem gry.

3. Czy jest p2w? jeśli tak to czy ogranicza się do kupienia jakiegoś vip'a czy może trzeba inwestować sporo pieniążków?

4. Gdzie i jak zacząć?

5. Czy jakaś gildia przyjmuje świeżaków?

PS. Przyznam najbardziej interesuje mnie PvP.