Czy warto wracać?

Cześć,
pewnie kilka osób jak i ja wcześniej zaglądała tutaj licząc na jakiś impuls do powrotu do gry. Jeżeli nadal się zastanawiasz nad kondycją gry i serwerów to już pędzę Ci pomóc. W tym momencie serwery EU (Jakar czy Taris) są wręcz oblegane przez graczy. Grałem na każdym Freshu i szczerze? Nie wiem czy w momencie największego hype na freshe było tyle ludzi, co jest teraz w grze. Poniedziałek, godzina 10:00, Crimson Rift, dwa raidy zapełnione. Wiadomo, z 20% graczy to alty, ale i tak mamy super wynik.

Co do ekwipunku, są ludzie co mają po 10k+ GS, ale nadgonić ich się da, wystarczy poświęcić więcej czasu. Osoby, które chciałyby powrócić mogą na stronie Glypha odebrać specjalne paczki z już dosyć dobrym EQ, teraz wystarczy wydropić itemy do podbicia ich. Z samych daily można dużo tego zdobyć. Obstawiam tydzień, max dwa tygodnie grania aby zrobić sobie naprawdę mocną broń.

Więc, jeżeli się zastanawiasz czy warto to mówię Ci, warto! :slight_smile: Zawsze chętnię pomogę, odpowiem tu czy w grze, zapraszam na serwer Jakar, strona Haranya :slight_smile:

1lajk

Popieram w 100% gierka jest zacna i warta poświęconego czasu ^^