Czy warto wrócić do BDO

Witam, ostatnio myślałem żeby powrócić do BDO i nie wiem czy się opłaca.
Nie grałem zbyt dużo bo szybko mi się nudziło więc nie wiem czy w ogóle jest warto.

jesli szybko ci sie znudziło to raczej nie ma sensu bo raczej i tak trzeba robic to co robiłes jak skonczyłes gre :smiley:

1lajk

Doszło wiele fajnych questów i rozwój gry w kierunku sailingu i upgrade żaglowców, jak i sterowania. Można mieć nawet statek z kabiną. Doszło kilka nowych klas postaci, jak i trochę nowych krain także pod wodą.

Zmienił się interfejs na bardziej intuicyjny chyba.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-6-0-i-aau-i-black-desert-online-porady/120271/157

Rozwinęli się także o pozyskanie graczy nie przepadających za grindem - więcej aktywności różnotematycznej poza grindem.

Ale nadal na polu gildyjnych rajdów jest cieniutko w temacie PvE. Króluje śmieszne wspólne solo PvE.

No i doszedł nowy ładny koń na T9 z fajną animacją.

Po co piszesz typowi co sie zmienił jak napisał w poscie,czy warto wrócić po zdaniu “Nie grałem zbyt dużo bo szybko mi się nudziło” koles pewnie na 10 lvl skonczył wiec nie ma pisac co dodali jak nawet w 1% nie poznał gry :smiley:

nie skończyłem grać na 10 lvl, byłem blisko awakeningu.

prawdopodobnie grałem jakąś nudną klasą ale idk

to polecam kanał Szubrawiec, wszystkiego sie nauczysz, moze stare poradniki i nie wszystkie klasy postaci tam sa ale dowiesz sie podstaw

ok obczaje

hmm 56 i awaking to max 2 dni gry o ile gra się z doskoku xD a wiec za wiele nie pograłeś bo ja jak się postarałem to 56 i awaking wbijałem niecały rok temu w 1 dzień xD

ej wiesz może jak usunąć postać żeby nie czekać 24h?

nie da sie inaczej :stuck_out_tongue: Mozesz slota dokupic na kolejna co nawyzej za perlki :stuck_out_tongue:

Nie, core gameplay nie zmienił się od czasów bety:

  1. Bijesz moby i zdobywasz silver
  2. Za silvera robisz/kupujesz lepszy gear
  3. Bijesz się z lepszym gearem, jak masz CAP gear czyli PEN gra jest zależna od Skilla oraz twojego sprzętu (czy np wyciągasz 240fps dla szybszych animacji)

Wszystko inne to:

  • albo daje mało profitu
  • albo jest mocno P2W (np na life skille możesz wydać 300$ żeby zaoszczędzić dużo CP)
  • albo wydaję się być fajne po czym nudzi się po jakiś parunastu godzinach

Dalej:

  • brak party contentu (w mmo…)
  • brak instancji
  • brak balansu pomiędzy postaciami (patrz graph po Arsha evencie)
  • brak życia daje możliwość grania w tą grę bez pieniędzy
2lajki