ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady ­čÖé

Uczymy si─Ö j─Özyk├│w lokalnych w AA i AAU. Nie wymaga to od nas do┼Ťwiadczenia w r─Ökodziele, wi─Öc mo┼╝emy ju┼╝ na pocz─ůtku zacz─ů─ç nauk─Ö.

Po zalogowaniu na nasze konto GLYPH w segmencie AAU mamy do odbioru 7 potek laborowych i 45 Diligence Coins.

Wiele wskazuje na to, ┼╝e 10 serwer├│w AAU na Europie i Ameryce rozbili, ka┼╝dy z nich (albo niekt├│re) na 3 kana┼éy (zwi─Ökszaj─ůc w ten spos├│b ilo┼Ť─ç miejsc), by cho─ç troch─Ö roz┼éadowa─ç kolejki. I pierwsze efekty ju┼╝ s─ů.

Czyli mamy już chyba maksymalnie 30 kanałów na Ameryce i Europie. :slight_smile:

Drill Camp Arena w AAU jest mocno oblegana i w godzinach szczytu s─ů mecze nawet 10v10. Powinni moim zdaniem zwi─Ökszy─ç dzienny limit meczy.

Natomiast drugie wcielenie Naval Areny jest chyba znacznie bardziej emocjonuj─ůce. Ilo┼Ť─ç graczy w meczu jest mi─Ödzy 25 a 50.

W─Ödkarstwa ci─ůg dalszy i sery.

Oczywi┼Ťcie, ┼╝e jest oblegana bo 5 arenek = 40-100 kyrios badges├│w
I infuzje.

W zwi─ůzku z dodatkiem morskim z nowymi statkami w BDO dodano nam widowiskow─ů lini─Ö quest├│w.

Jeste┼Ť fanboyem Archeage kt├│ry zainwestowa┼é w ta gre czas, pewnie pieniadze i udajesz, ze nie widzisz mankament├│w tego odgrzanego kotleta kt├│ry umrze za pare miesi─Öcy.

Puki co jest du┼╝a pula graczy od premiery ok 5 lat temu. Ja jestem graczem spokojnym i zainwestowa┼éem w ponad 3 lata gry w AA poni┼╝ej 100 z┼é + kupi┼éem AAU. W BDO wyda┼éem znacznie wi─Öcej, gdy┼╝ ci─ůgnie mnie ta bajeczna grafika.

Widzia┼éem ca┼é─ů mas─Ö gier i stwierdzam, ┼╝e AA i AAU jest najbardziej rozbudowan─ů gr─ů MMOrpg. Mia┼╝d┼╝y wr─Öcz konkurencj─Ö. Natomiast do gry solo w MMOrpg najlepsza jest Black Desert Online.

80% kontentu w Archeage to daily czynnosci kt├│rymi mozna sie porzyga─ç juz po miesi─ůcu grania xd

Mmorpg bez grindu, bez losowo┼Ťci dropu, gear tak naprawd─Ö nie sprawia, ze otwieraja sie przed Toba nowe sciezki rozwoju. Bo na ta chwile nieistotne jest czy mam 4k gearscore czy 10, rozwoj jest ten sam, daily infusje, daily pieniadze, daily czynnosci, ta gra to jedno wielkie daily.

Wida─ç, ┼╝e nie masz zielonego poj─Öcia o AAU. Jest ca┼éa masa gearu z craftu. Do reszty Twojej wypowiedzi nawet niema co si─Ö odnosi─ç bo sprawiasz wra┼╝enie jakby┼Ť nigdy w AAU nie gra┼é.

ps
Hiram nie jest najsilniejszym gearem w AA i AAU.

Jest wiec po co Ci gear z craftu? No chyba nie chcesz powiedzieć, że eranorki (nie ma silniejszego gearu poza eranorowym przy hiramach) Bo jezeli to nazywasz kontentem to heh xd w AAU miałem blisko 6k GS z 2h weaponem.

Aktualnie gra ograniczy┼éa si─Ö do daily czynnosci, daily areny, daily honor, cr, gr i inny syf + daily hiram bo nic innego sie nie oplaca upgardowac, pozniej dojdzie weekly archepass o ile go naprawi─ů, co tam jeszcze daily dorzucisz?

Przede wszystkim masz daily Labor + Halcyonka 1k to te┼╝ daily, jak skonczy CI sie labor to mozesz sie wylogowac z tej gierki bo piracenie tez nie ma sensu, oddanie paczki kosztuje labor, farmienie mobki jest usseles wiec grind odpada

Proponuję Ci na uspokojenie zrobić sobie serię questów z zakładki main, z katalogu The Great Expedition w BDO.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-6-0-i-aau-i-black-desert-online-porady/120271/158

W AAU i tak teraz mamy przerw─Ö konserwacyjn─ů. :blush:

Jak pokona─ç Hekaru samemu w BDO.

Stary filmik.Teraz sailing zmienił się o 360 stopni i już się nie używa ramowania do zabijania potworów morskich tylko strzela się z armat ponieważ zostało to zautomatyzowane poprzez dodanie załogi.

@Dekim
W┼éa┼Ťnie si─Ö zatrzyma┼éem na que┼Ťcie z ubiciem Hekaru z paczki The Great Expedition. Puki co nie sko┼äczy┼éem bo uszkadza mi ┼╝aglowiec.

Mo┼╝e jakie┼Ť sugestie jak to zrobi─ç z wykorzystanie za┼éogi, czy filmik?

Do odbioru jest rekompensata za ArchePass w markecie.

Uwielbiam argument: Farmienie mobk├│w jest bez sensu. xD
Z dungeon├│w mam z 400g dziennie.
Z farmienia mobk├│w ┼Ťrednio 100-200g na godzin─Ö :stuck_out_tongue: w wi─Ökszo┼Ťci bez laborowo, jako healer.

Po prostu jeste┼Ť w jakiej┼Ť gildii inbred├│w co nie maj─ů poj─Öcia o grze, sam te┼╝ poj─Öcia nie masz i st─ůd krety┼äskie wnioski.

Daily jest tyle, ale nie da si─Ö robi─ç wszystkich. Mo┼╝esz, ale nikt nie robi wszystkiego.
Pr─Ödzej czy p├│┼║niej nie b─Ödziesz ju┼╝ tych daily potrzebowa─ç i zostanie tylko zabawa.
Standardowe mmo. Po prostu grindujesz questy zamiast jednej lokacji dla rozwoju.

Nie wiem czy nie poszalales za bardzo. Dungeonow tych lepszych nie robi┼éem wi─Öc nie wiem jak tam z kas─ů mo┼╝e masz racj─Ö ale chyba jak wsz─Ödzie powypadaja te kamyki do ulepszania (r├│┼╝owe) a je┼Ťli chodzi o Moby to pewnie masz na my┼Ťli te Mole co wypada z nich skrzynka na 10-150 golda. Osobi┼Ťcie nie wiem jak grind moze dawa─ç tutaj taka kas─Ö. Chyba ┼╝e si─Ö podzielisz wiedz─ů :slight_smile: