ArcheAge 6.0 i AAU i Black Desert Online - porady 🙂

Uczymy się języków lokalnych w AA i AAU. Nie wymaga to od nas doświadczenia w rękodziele, więc możemy już na początku zacząć naukę.

Po zalogowaniu na nasze konto GLYPH w segmencie AAU mamy do odbioru 7 potek laborowych i 45 Diligence Coins.

Wiele wskazuje na to, że 10 serwerów AAU na Europie i Ameryce rozbili, każdy z nich (albo niektóre) na 3 kanały (zwiększając w ten sposób ilość miejsc), by choć trochę rozładować kolejki. I pierwsze efekty już są.

Czyli mamy już chyba maksymalnie 30 kanałów na Ameryce i Europie. :slight_smile:

Drill Camp Arena w AAU jest mocno oblegana i w godzinach szczytu są mecze nawet 10v10. Powinni moim zdaniem zwiększyć dzienny limit meczy.

Natomiast drugie wcielenie Naval Areny jest chyba znacznie bardziej emocjonujące. Ilość graczy w meczu jest między 25 a 50.

Wędkarstwa ciąg dalszy i sery.

Oczywiście, że jest oblegana bo 5 arenek = 40-100 kyrios badgesów
I infuzje.

W związku z dodatkiem morskim z nowymi statkami w BDO dodano nam widowiskową linię questów.

Jesteś fanboyem Archeage który zainwestował w ta gre czas, pewnie pieniadze i udajesz, ze nie widzisz mankamentów tego odgrzanego kotleta który umrze za pare miesięcy.

Puki co jest duża pula graczy od premiery ok 5 lat temu. Ja jestem graczem spokojnym i zainwestowałem w ponad 3 lata gry w AA poniżej 100 zł + kupiłem AAU. W BDO wydałem znacznie więcej, gdyż ciągnie mnie ta bajeczna grafika.

Widziałem całą masę gier i stwierdzam, że AA i AAU jest najbardziej rozbudowaną grą MMOrpg. Miażdży wręcz konkurencję. Natomiast do gry solo w MMOrpg najlepsza jest Black Desert Online.

80% kontentu w Archeage to daily czynnosci którymi mozna sie porzygać juz po miesiącu grania xd

Mmorpg bez grindu, bez losowości dropu, gear tak naprawdę nie sprawia, ze otwieraja sie przed Toba nowe sciezki rozwoju. Bo na ta chwile nieistotne jest czy mam 4k gearscore czy 10, rozwoj jest ten sam, daily infusje, daily pieniadze, daily czynnosci, ta gra to jedno wielkie daily.

Widać, że nie masz zielonego pojęcia o AAU. Jest cała masa gearu z craftu. Do reszty Twojej wypowiedzi nawet niema co się odnosić bo sprawiasz wrażenie jakbyś nigdy w AAU nie grał.

ps
Hiram nie jest najsilniejszym gearem w AA i AAU.

Jest wiec po co Ci gear z craftu? No chyba nie chcesz powiedzieć, że eranorki (nie ma silniejszego gearu poza eranorowym przy hiramach) Bo jezeli to nazywasz kontentem to heh xd w AAU miałem blisko 6k GS z 2h weaponem.

Aktualnie gra ograniczyła się do daily czynnosci, daily areny, daily honor, cr, gr i inny syf + daily hiram bo nic innego sie nie oplaca upgardowac, pozniej dojdzie weekly archepass o ile go naprawią, co tam jeszcze daily dorzucisz?

Przede wszystkim masz daily Labor + Halcyonka 1k to też daily, jak skonczy CI sie labor to mozesz sie wylogowac z tej gierki bo piracenie tez nie ma sensu, oddanie paczki kosztuje labor, farmienie mobki jest usseles wiec grind odpada

Proponuję Ci na uspokojenie zrobić sobie serię questów z zakładki main, z katalogu The Great Expedition w BDO.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-6-0-i-aau-i-black-desert-online-porady/120271/158

W AAU i tak teraz mamy przerwę konserwacyjną. :blush:

Jak pokonać Hekaru samemu w BDO.

Stary filmik.Teraz sailing zmienił się o 360 stopni i już się nie używa ramowania do zabijania potworów morskich tylko strzela się z armat ponieważ zostało to zautomatyzowane poprzez dodanie załogi.

@Dekim
Właśnie się zatrzymałem na queście z ubiciem Hekaru z paczki The Great Expedition. Puki co nie skończyłem bo uszkadza mi żaglowiec.

Może jakieś sugestie jak to zrobić z wykorzystanie załogi, czy filmik?

Do odbioru jest rekompensata za ArchePass w markecie.

Uwielbiam argument: Farmienie mobków jest bez sensu. xD
Z dungeonów mam z 400g dziennie.
Z farmienia mobków średnio 100-200g na godzinę :stuck_out_tongue: w większości bez laborowo, jako healer.

Po prostu jesteś w jakiejś gildii inbredów co nie mają pojęcia o grze, sam też pojęcia nie masz i stąd kretyńskie wnioski.

Daily jest tyle, ale nie da się robić wszystkich. Możesz, ale nikt nie robi wszystkiego.
Prędzej czy później nie będziesz już tych daily potrzebować i zostanie tylko zabawa.
Standardowe mmo. Po prostu grindujesz questy zamiast jednej lokacji dla rozwoju.

Nie wiem czy nie poszalales za bardzo. Dungeonow tych lepszych nie robiłem więc nie wiem jak tam z kasą może masz rację ale chyba jak wszędzie powypadaja te kamyki do ulepszania (różowe) a jeśli chodzi o Moby to pewnie masz na myśli te Mole co wypada z nich skrzynka na 10-150 golda. Osobiście nie wiem jak grind moze dawać tutaj taka kasę. Chyba że się podzielisz wiedzą :slight_smile: