Czy warto wrócić do gry?

Witam, tak ja w temacie czy warto jeszcze wrócić do gry słyszałem, że źle się dzieje w świecie Cabala-boty boty boty, nie wiem jak sytuacja ma się z ludźmi i czy wgl da się tam jakoś z niewielką gildią coś osiągnąć.

Boty sa, ale sa bo sa i zawsze beda, wedlug mnie sa to boty ktore lvluja od 1 do 100 tylko dla zlota z questow, komu to do cholery przeszkadza ? quesyt idzie zrobic w 1 dzien, boty sa przewaznie na 4-5 poczatkowych mapach, w pozniejszej fazie nikomu nie robia krzywdy, co do spambotow, mozna je blokowac, spamboty byly i beda w kazdej grze mmo. ta gra jest wystarczajaco dobra aby do niej wrocic, szczegolnie teraz na swieta gdy bedzie nowy event na ktorym bedzie mozna sie niezle dorobic, wystarczy postac na 160 + ktora mozna wbic w pare dni, od 24 jest dodatkowe 100% do exp i dropu, z lvl boosterem za 7.5k cc bedzie razem 200%, teraz jest eternal chaos arena do lvlowania, nie trzeba lvlowac na mapach i idzie to 5x sprawniej, co innego lvlowanie 185 + to juz inna bajka, a 190-200 to juz hardcore, 192-193 wbija sie tak jak 1-190 jak sie nie myle :) takze jesli lubisz grindowac to lvl cap 200 tak szybko nie wbijesz. Ludzi jest masa, polecam server mercury.

Boty sa, ale sa bo sa i zawsze beda, wedlug mnie sa to boty ktore lvluja od 1 do 100 tylko dla zlota z questow, komu to do cholery przeszkadza ? quesyt idzie zrobic w 1 dzien, boty sa przewaznie na 4-5 poczatkowych mapach, w pozniejszej fazie nikomu nie robia krzywdy, co do spambotow, mozna je blokowac, spamboty byly i beda w kazdej grze mmo. ta gra jest wystarczajaco dobra aby do niej wrocic, szczegolnie teraz na swieta gdy bedzie nowy event na ktorym bedzie mozna sie niezle dorobic, wystarczy postac na 160 + ktora mozna wbic w pare dni, od 24 jest dodatkowe 100% do exp i dropu, z lvl boosterem za 7.5k cc bedzie razem 200%, teraz jest eternal chaos arena do lvlowania, nie trzeba lvlowac na mapach i idzie to 5x sprawniej, co innego lvlowanie 185 + to juz inna bajka, a 190-200 to juz hardcore, 192-193 wbija sie tak jak 1-190 jak sie nie myle takze jesli lubisz grindowac to lvl cap 200 tak szybko nie wbijesz. Ludzi jest masa, polecam server mercury

a jak się ma sprawa z isem? :D

@BlackDesertEU a jaki lvl można bez prbolemu obecnie wbić startując praktycznie od zera bez niczego oraz czy taka nup postka stworzona praktycznie teraz da sb rade na tej Eternal Arenie oraz czym na początek zagrać chodzi mi właśnie o Dungi/PvE/ChaosaArena etc tak żeby z srednio-crapowym eq sie gralo przyjemnie oraz jaki serv polecacie z EU?

@BlackDesertEU a jaki lvl można bez prbolemu obecnie wbić startując praktycznie od zera bez niczego oraz czy taka nup postka stworzona praktycznie teraz da sb rade na tej Eternal Arenie oraz czym na początek zagrać chodzi mi właśnie o Dungi/PvE/ChaosaArena etc tak żeby z srednio-crapowym eq sie gralo przyjemnie oraz jaki serv polecacie z EU?

Jeśli chcesz zaczynać od zera to teraz najlepszy moment. Jest event na ktorym mozna bardzo duzo zarobic, na Mercury wieczorem prawie wszystkie channele full.

Po prostu Cabal wraca do zycia :)

Siemka gralem kiedys w Cabala wieki temu z jakies 3 lata badz 4 temu i chcialbym wrocic i tutaj moje pytanie czym warto grac po wprowadzeniu bm3 czy wszystko jest tak jak kiedys czy cos sie zmienilo ? czy sa jakies istotne rzeczy ktore warto wiedziec zaczynajac teraz grac i moze ktos powie kilka slow o tym evencie na czym on polega i wgl bede bardzo wdzieczny :D mam jeszcze pytanie po zalogowaniu mam tylko titan i atlas serwery gdzie podzialy sie Mercury mars jupiter bo te serwery byly gdy gralem kiedys

Witam, tak ja w temacie czy warto jeszcze wrócić do gry słyszałem, że źle się dzieje w świecie Cabala-boty boty boty, nie wiem jak sytuacja ma się z ludźmi i czy wgl da się tam jakoś z niewielką gildią coś osiągnąć.