Czy warto?

Czy warto teraz zagrac w LOTRO jak gra stoi z populacją i z modelem f2p oraz na jakim serwerze gra najwięcej polaków ?

I są może jakieś chętne osoby do wspólnej gry ?

Według mnie warto, w początkowej lokacji jest sporo ludzi. Model f2p jest wiadomo trochę przekoszony, bo sporo rzeczy jest z IS, ale można w grze zbierać turbine pointsy wykonując tzw. "deedy", coś takiego jak achievmenty, za które się dostaje te punkty, a z serverem nie mam pojęcia.

Ja grając bez kupowania niczego w tym sklepie, tylko zbierając te punkty uzbierałem ich około 500~ do 28lvla, za bodajże 700 jest nowa klasa(nie jestem pewien).

Szczerze mówiąc też mnie naszła ochota na LOTRO, najwięcej polaków jest na Snowbourn i ja jestem chętny do wspólnej gry.

A czy są np jak gram za free zablokowane instancje bądź mapy ?

Tak, za free pograsz do jakiegoś tam lvl'u a dalej musisz kupić dodatki, które odblokują Ci dalsze obszary gdzie będziesz mógł robić questy. Mimo wszystko uważam, że warto, gdyż dodatki (jak na to co w sobie posiadają) nie są drogie, znacząco przedłużają zabawę i często są w różnych pakietach albo mają zniżki.

Możesz powiedziac ile trzeba wydac żeby bawic się tak na 100% ?

Dołącze się- z tego co wynika gra jest zakamuflowanym b2p, czy trzeba wszystko zdobyc/wykupic i juz jest spokoj? czy potrzebne jest placenie raz na jakis czas/zarabianie tych turbine no i czy jest dynamiczna oraz jakie jest tam pvp bo obilo mi sie zdanie ze nie ma tam typowego pvp- co to znaczy?

gry turbine sa w pewnym sensie B2P ale troche drogi interes wtedy wychodzi... chyba ze kupujesz dodatek moze 2 na miech to spoko wtedy masz 100% gry a inne rzeczy z Is nie sa takim duzym problemem

najgorzej jest wlasnie z dodatkami reszte da sie zignorowac

Bodajże jeżeli dobrze pamiętam to możesz stworzyć w grze kolejną postać i nabijać dodatkowe punkty turbine po przez specjalne questy.

Jak coś jestem chętny do gry, dzisiaj w nocy kończę pobieranie na steamie (12gb :x) i mam nadzieję, że sie nie rozczaruje - gdzie moge znaleźć aktualne info na temat ras/klas itp itd? <:>

Czy warto teraz zagrac w LOTRO jak gra stoi z populacją i z modelem f2p oraz na jakim serwerze gra najwięcej polaków ?

I są może jakieś chętne osoby do wspólnej gry ?