Czy warto?

Coz temat poruszany wiele razy, ale ostatnie wpisy jakie widzialem to 1 polowa 2012 i wole wiedziec na 100% na chwile obecna : Czy w LOTRO oplaca sie grac na koncie F2P (bez zadnego placenia, chyba ze jest taka mozliwosc to co najwyzej jakiego smsa wyslac) ? Gralem kiedys i chetnie bym wrocil, ale jakos ograniczenia strasznie mnie odstraszyly jednak slyszalem ze zostaly troche zniesione.

Chcialbym aby ktos przedstawil mi sytuacje zwiazana z dodatkami czy kupuje sie je w IS czy trzeba kupic niczym oddzielna gre w dystrybucji cyfrowej?

Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)

Witam, dołącze się do pytania, gram bardzo mi się podobała klimat był świetny, jednak model F2P strasznie mnie zniechęcił, a nie chciałbym płacić, jak to teraz wygląda?

Niestety bez żadnego płacenia raczej da się grać do maks 30, no chyba, ze ciągle robimy postaci na 30, kasujemy i bijemy tp, ale to bez sensu. Jednak warto wydać to 60-100zł, bo gra jest świetna.

Nie oplaca się, gra jest przeraźliwie nudna, nawet po wykupieniu dodatkowego contentu.

Coz temat poruszany wiele razy, ale ostatnie wpisy jakie widzialem to 1 polowa 2012 i wole wiedziec na 100% na chwile obecna : Czy w LOTRO oplaca sie grac na koncie F2P (bez zadnego placenia, chyba ze jest taka mozliwosc to co najwyzej jakiego smsa wyslac) ? Gralem kiedys i chetnie bym wrocil, ale jakos ograniczenia strasznie mnie odstraszyly jednak slyszalem ze zostaly troche zniesione.

Chcialbym aby ktos przedstawil mi sytuacje zwiazana z dodatkami czy kupuje sie je w IS czy trzeba kupic niczym oddzielna gre w dystrybucji cyfrowej?

Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)