Czy warto?

Od kilku dni zaczynam poważnie się zastanawiać nad graniem w SWOTR. Jednak czytałem kilka "opini" i ludzie narzekali na różne ograniczenia itd.

Głównie chciałbym wiedzieć czy gra jeszcze żyje, czy jest z kim robić instancje (o ile są), i ile kosztuje premium.

Pozdrawiam.

żyje, jest z kim robić insty, 30zł/miesiąc

A są tam jacyś healerzy, tankowie i dps. Czy tam każdy jest wszystkim?

Klas masz 4, każda klasa dzieli się na dwie subki, które z kolei mają 3 drzewka rozwoju: dps, tank/heal (zależnie od klasy "głównej") i dps wymieszany z cc, więc każdy ma swoją rolę.

A warto w Swtora zagrać zawsze - choćby tylko dla fabuły. A narzekania zawsze będą, ot ludzka mentalność - inny ma lepiej niż ja, więc jest źle. Jasne premium daje sporo, ale nie jest nie do przeskoczenia dla gracza free. Sam grałem na premce, współlokator za free i nie odczuwał wielkiego dyskomfortu. Zmienia się to na max lvlu gdy wchodzą ograniczenia na ilość razy robienia pewnych rzeczy, ale koniec końców i to da się kupić w AH.

Jezeli chcesz grac wylacznie f2p to tylko zrobienie story i na tym mozesz zakonczyc . Nie oszukujmy sie w end gamie bez premiki nie ma co szukac . Zbyt duze ograniczenia .

A jak tam wygląda End game?

End game jak w większości mmo. Instancje, raidy, daily, profki, BG(pvp), areny(pvp), starfightery(pvp), zbieranie gearu itd itp. Polecam starfightery bo wyszło im to znakomicie.

Fail. Premki nie potrzebujesz i nie daj sie nabrac na te opinie. Rownie dobrze mozesz zaczac grac normalnie, na f2p, jak sie spodoba to kupic 1 miesiac abo i tyle. Nic wiecej placic nie musisz - security key przypisz i masz 100 CC/miesiac (przypisujesz na premce, ale zostaje dopoki nie odpiszesz, a kasa leci :P), za miesiac abo masz 500 CC, dodatkowo od premiery nowego dodatku (Knights of the Fallen Empire - 27 pazdziernika bodajze) masz WSZYSTKIE dodatki za free, na stale. Wiec jakie "bez premki" nie da sie grac? Bzdury jakies. Bez preffered acc owszem, nie da sie grac, ale bez premki w zupelnosci, wiec mozna gre potraktowac jako b2p :)

Ps - jak teraz zasubujesz na ten miesiac to masz unikalnego mounta (tylko do zdobycia za bycie subem w dniu 19.10) oraz przy premierze dodatku (27 paz) dalej bedziesz subem wiec otrzymasz jeszcze dodatki wszystkie wtedy za darmo :D

@Loor
A masz może jakiegoś linka czy coś żeby dokładniej poczytać na temat tego mounta i tych dodatków ?

@LoorA masz może jakiegoś linka czy coś żeby dokładniej poczytać na temat tego mounta i tych dodatków ?

https://www.reddit.com/r/swtor/wiki/upcoming_patches#wiki_knights_of_the_fallen_empire

https://www.reddit.com/r/swtor/wiki/upcoming_patches#wiki_knights_of_the_fallen_empire

Dzięki!

Od kilku dni zaczynam poważnie się zastanawiać nad graniem w SWOTR. Jednak czytałem kilka "opini" i ludzie narzekali na różne ograniczenia itd.

Głównie chciałbym wiedzieć czy gra jeszcze żyje, czy jest z kim robić instancje (o ile są), i ile kosztuje premium.

Pozdrawiam.