Czy według was warto otwierać skrzynki?

Witam,

tak jak w temacie pochwalcie się ile wydaliście i co wam wypadło :)

A do tego jeśli pamiętacie to z jakiej skrzynki np. Skrzynia Łowcy ;)

Pozdrawiam

Wiesz to pytanie pokroju czy warto chodzić do szkoły.
W koncu możesz chodzić i niczego sie nie nauczyć bądź skończyć szkołę z dobrymi stopniami i iść na dobre studia.

Ze skrzynkami tak samo, może Ci sie trafić kompletny syf bądź perełka lśniąca pośród twoich itemów w gablocie.
Jestem zdania by otwierac każda skrzynkę do momentu, aż będziesz na tyle usatysfakcjonowany swoimi przedmiotami, że

przestaniesz czuć radość z kolejnego rare itemka.

Imho oczywiście, że nie warto. Może dla kogoś z Niemiec, Anglii czy USA 2.5 eur na skrzynkę to mało i opłaca się walczyć ale u nas przy 10-20 skrzynkach to już nie są małe pieniądze.

Ja osobiście powiem Ci tak, otworzyłem 30-40 skrzynek w CS:GO. Trafiłem same syfy a jak trafił się item wyższej jakości to battle-scared. Od niedawna po prostu po wypłacie sobie siadam i wybieram na marketplace interesujący mnie skin. Płacę cenę minimalną, naprawdę. Przykładowe AWP RedLine, które jest strasznie trudne do trafienia można kupić już za psie pieniądze z powodu ogromnej ilości towaru na rynku.

Moje doświadczenia są mieszanie wydałem z 70zł na kluczyki a wypadły mi skiny po 0,20-0,70€ skiny.

Choć mój kolega wydropił AWP redline :)

Zanim otworzysz skrzynke przestudjuj wszystkie jej skiny jak wyglądają i oszacuj czy warto, czy nie lepiej wydać 1€ i mieć pewnego średniego skina czy zaryzykować te ~1,5€ na biało-czarne uzi lub awp red

Hmm..no tak tak macie rację może trochę źle sprecyzowałem raczej chodziło mi o to czy trafiliście coś co zwróciło wam wasze wszystkie wydatki ;)

Dobrze wiem jak to jest sam otworzyłem może z 30-40 skrzynek i nie trafiłem nic...

Pozderko:D

skrzynki nie sa opłacalne. zazwyczaj jak robisz opening to potrzeba kosy żeby się zwróciło.

sam nie otwieralem zbytnio skrzynek ale kolega w pierwszej skrzynce dostal noz a po 15 nastepnych asimova m4a4 pomijajac fakt, ze gdy wyszly "nowe" skrzynki po 8 dostal ak47 volcan. Wiec mysle, ze przy odrobinie szczescia mozna duzo wygrac :).

Witam,

tak jak w temacie pochwalcie się ile wydaliście i co wam wypadło :)

A do tego jeśli pamiętacie to z jakiej skrzynki np. Skrzynia Łowcy ;)

Pozdrawiam

osobiscie z kontraktu wypadla mi dragon lore sprzedalem za smieszne pieniadze na ten czas…obecnie wartala by ze 100x tyle…co do kskrzynek pare otworzylem i cos tam droplo. Ale nie oszukujmy sie chcac zarobic trzeba otworzyc tych skrzynek kilkaset/dziesiat . Wtedy jest sporo szansa na zarobek lub tez nie …to zwykly hazard nic wiecej,

Pamietam jak te skrzynki cs go wchodzily to gry. Kazdy byl bardzo nakrecony faktem otrzymania jak najlepszego skina. Co ciekawe z moich obserwacji wynikalo jasno, ze na samym poczatku calej akcji wypadaly dobre jakosciowo przedmioty. Po tym jak Valve poczulo wiatr w zaglach niestety losowalo same niebieskie :slight_smile: Szczerze to otworzylem jakies 5 skrzynek, z czego najdrozszy wypadl mi skin do M4 za 2 euro … wiec inwestycja byla odzyskana. Nie chce mi sie wierzyc w te wszystkie wspaniale dropy wrzucane na youtube. Do tego zeby bylo jeszcze zabawniej to jakis czas temu Valve zostalo zmuszone do wycofania otwierania skrzynek w niektorych panstwach - mozna to wyczytac w wielu miejscach np. http://www.ithardware.pl/aktualnosci/valve_zakazalo_otwierania_skrzynek_w_cs_go_obywatelom_holandii_i_belgii-6715.html