Czy zmienić serwer?

Lekko odkopuję temat, bo zaopatrzyłem się w podstawkę FFXIV i nie wiem jeszcze gdzie stworzyć postać. Szukam serwera, gdzie będzie jakieś mocniejsze polskie community i nawiązując do powyższych postów - szukam gildii, która jednak korzysta z Discorda bądź innych komunikatorów (ale przede wszystkim Discorda :)), bo odkąd pamiętam, grałem w MMO albo ze znajomymi albo z gildiowiczami na głosowym, na chatach pisemnych w grze praktycznie w ogóle się nie udzielam.

Na Moogle masz kilka polskich FC, na Zodiarku znam 1, na Phoenixie podobno coś jest, ale nie daję sobie ręki uciąć. Poza tym polecam jednak zaopatrzyć się w dodatki - sporo dodają do zawartości.

Moogle największa społeczność PL choć co jest lepsze ilość czy jakość ? Zodiarka nie znam ale obstawiam że więcej ludzi już na Cerberusie jest. Phoenix nadal żyje w sumie czy on kiedykolwiek umarł ?

Obstawianiem nic nie zdziałasz. Wystarczy przejrzeć fora i popytać ludzi. Ilość nie równa się jakości, ale przy dużej ilości masz z czego tą jakość stworzyć :slight_smile:

Ja poszedłem za tymi co się reklamowali trochę bardziej niż tylko w samej grze bo inaczej trzeba by było zakładać postać na każdym serwerze i sprawdzać czat czy rekrutują.
Tutaj tak często odpowiedź otrzymywałem, że przestałem tu zaglądać a jak już to zrobiłem to zawsze zapominałem spojrzeć czy odpisuję na przeterminowaną wiadomość i czy jest to ogólny post czy wiadomość prywatna :smiley:

w skrócie macie " lodestone " waszych aktywnych FC ?