Czym grać?

Witam, postanowiłem sobie powrócić po raz któryś do SWTOR, ale problemem jest to, że nie za bardzo mogę się zdecydować, czym grać. Grałem już każdą klasą w Imperium do pewnego momentu i nie wiem po prostu. Nie mam zamiaru przechodzić na stronę Republiki, ale chcę też jakiś udział w OPS i Battlegroundach, czy jakkolwiek to się nazywało. Najbardziej się zastanawiałem nad Sith Inquisitorem i Impreial Agentem, gdyż u obydwu klas fabuła na początku mi się podobała, a też miałem fun z gry nimi. Pomożecie? Z góry dzięki ;)

Agent ma najlepszą historię w pierwszych chapterach potem jest gorzej, Inkwizytor jest na trzecim miejscu po smuglerze, tylko u niego fabuła najpierw jest kiepska a w kolejnych chapterach zyskuje rumieńców. Agent na heal zawsze jest mile widziany podobnie jak sorcerer na heal albo dps lub assasin do solo przejmowania.

Sith Assassin to mój main, gra bardzo przyjemna, w PVP jak i PVE daje spokojnie radę a fabułę ma jedną z najlepszych. Agent natomiast w moim przypadku to najlepsza fabuła, PVE okey ale w PVP rzadko go widuję. Z Imperium Bounty Hunter według mnie ma najsłabszą fabułę a Warrior daje radę, taka typowa u Sithów rywalizacja o władzę.

Witam,

nie bede zakladal nowego tematu, wiec sie podepne. potrzebuje pomocy przy wycenie konta. nie gralem w to nigdy co za tym idzie nie ogarniam co i jak :D

konto otrzymalem w drodze wymiany za inna gierke i chcialbym sie dowiedziec czy jest cos warte i czy oplaca mi sie je sprzedawac.

co musze wam podac zebysie byli w stanie mi pomoc?

W sumie będzie ciężko i to bardzo. Większość "wartości" konta to przedmioty (nawet puste), których jest od cholery. Musiałbyś siąść z GTN (AH) i zobaczyć co z tego co masz chodzi za relatywnie wysoką sumę. Oczywiście wszystko zależy od serwera, więc nie jestem w stanie powiedzieć na sucho co jest wysoką ceną (na jednych 1mln kredytów na innym 50), więc musisz się rozeznać samemu. Ekwipunek, mounty, dekoracje. W pierwszej kolejności skupić się na przedmiotach z małym złotym i srebrnym symbolem cartel coins w rogu - pochodzą one z cartelpacków, co zwykle znaczy, że są bardziej ekskluzywne, choć nie zawsze. Zdarzają się przedmioty, które nie mają tego znaczka, a np. pochodzą z jakiegoś starego eventu, przez co niewiele aktywnych graczy je ma. Dlatego jakby nie patrzeć trzeba by sprawdzić wszystko.

Dalej - czy konto ma odblokowane premiowe dodatki (najlepiej dla całego konta/niż dla pojedynczej postaci): rasy, cargohold, legendy cargohold, możliwość używania artefaktów, dodatkowe sloty na stroje, możliwość wyświetlenia nazwiska/tytułów, zmiana wyglądu towarzyszy. Niby część z nich to pierdoły, ale jak się je zsumuje to okazuje się, że są warte ładne kilka tysięcy cartel coins, a ostatecznie zmniejszają ograniczenia premium do kilku, a nie kilkunastu rzeczy i zawsze są miłym smaczkiem.

Czy są jacyś dodatkowi towarzysze (HK, Tweek, towarzysze z bonusów za sub w określonym czasie).

Oczywiście jakie postacie, które poziomy.

Możesz wrzucić stronę z legency, gdzie się odblokowuje rzeczy dla całej rodzinki. Niby niewiele, ale jak się popatrzy na ceny niektórych, to po zsumowaniu wychodzi kilkadziesiąt milionów, a to pieniądze, które zostały zainwestowane w konto.

Skoro było to w drodze wymiany, to dla pewności - jakie masz dodatki odblokowane, czy wszystkie rozdziały Kotfe są odblokowane, jeśli nie, to czy jest SoR i RoHC, bo to też jest spora różnica.

No i ile na koncie jest cartelcoinsów.

Chyba to by było tyle. Niestety (albo stety) SWtorek ma tyle rzeczy, że nie sposób powiedzieć jak w innych grach "mam wymaxowaną postać na 999 poziomie z legendarny miecz zniszczenia +10 - płaćcie" i czekać na oferty.

Witam, postanowiłem sobie powrócić po raz któryś do SWTOR, ale problemem jest to, że nie za bardzo mogę się zdecydować, czym grać. Grałem już każdą klasą w Imperium do pewnego momentu i nie wiem po prostu. Nie mam zamiaru przechodzić na stronę Republiki, ale chcę też jakiś udział w OPS i Battlegroundach, czy jakkolwiek to się nazywało. Najbardziej się zastanawiałem nad Sith Inquisitorem i Impreial Agentem, gdyż u obydwu klas fabuła na początku mi się podobała, a też miałem fun z gry nimi. Pomożecie? Z góry dzięki ;)