Czym się różni Age of Wulin od Age of Wushu? Gdzie grać?

Tak jak w temacie czym się różni Age of Wulin od Age of Wushu? Gdzie grać?

graj na wersji Amerykańskiej. Ostatnio grałem na EU, i pozostały same ostatki które zrobiły sobie umiejętności. Nie dość, że jest strasznie mało graczy, to nie ma tam nawet żadnego update od BARDZO dawna. A przynajmniej żadnego dużego. Nie zapowiadają nam nawet dużego dodatku, który będzie na NA, więc... Po co grać na EU, skoro nas olewają?

Po I roznica w zmianie czasu wushu eventy sa w godzinach nocnych w wulinie wieczorem.Po II wushu jest sporo do przodu z dodatkami lecz do wulina 6 maja wejdzie immortal legends ktory sklada sie z dwoch duzych dodatkow naraz,tak wiec jesli nie przeszkadzaja ci godziny nocne to polecam wushu lecz jesli nie chcesz siedziec po nocach to wulin.

Hyberius - Dodaj także znikomą ilość graczy na wulin. Grałem ostatnio, więc dobrze wiem jak to wygląda. Niestety, nie za dobrze.Lecą sobie z nami w kulki od dawna, i nawet nie ma nikogo do drużynowego treningu.

Na NA zawsze jest więcej ludków do gry to jest pewne, minusem są eventy nocne oraz lagi (no i może wysoki ping). W ostateczności zawsze gram w gry na NA bo nie mam zaufania do europejskich wydawców.

Jednak Samurai ma rację teraz bo według punktu jaki jest : Autor ma prawo odświeżyć własny wątek, pod warunkiem, że dodana przez niego treść będzie miała istotne znaczenie dla jego dalszego rozwoju. Więc jeśli autor uznał, że wątek jest niewyczerpany - to ma dwa wyjścia : założyć podobny temat nr 2, albo zgłosić do moderatora o otwarcie po zamknięciu.

Jednak nie było poważnej argumentacji dlaczego kontynuować dany temat (bo napisanie narzekamy dalej na modów bo są źli - to nie argument). Zabrakło w tym wypadku konkretów i rozumiem NS - przecież zadała pytanie czemu chcesz dalej kontynuować ? A ty autorze nie podałeś nic aby wprowadzić swoje racje.

Sry za duble ale net mi się przyciął i zamiast edytuj weszło nowy post :?

Pomyliłeś chyba temat :P ok już ściągam Age of Wushu dzięki wam za pomoc :) Temat do zamknięcia.

poczekaj na wersje SEA - będzie grać dużo ludzi no i wszyscy zaczynają od początku ;)

Tak jak w temacie czym się różni Age of Wulin od Age of Wushu? Gdzie grać?